سال‌ها است مرورگر کروم بازی پنهانی دارد تا در هنگام کند شدن وحشتناک سرعت اینترنت سرگرم شوید

0

این روزها طوری به اینترنت پرسرعت عادت کردیم که اگر کمی کندتر از معمول شود؛ اعصاب‌مان خرد شده و حوصله کار کردن نداریم. کامپیوتر و لپ‌تاپ را رها کرده و سراغ کار دیگری می‌رویم.

سرعت اینترنت باید چند مگابیت باشد تا بتوانیم ویدیوها را استریم یا آنلاین بازی کنیم و همزمان ده‌ها برگه باز شده در مرورگر وب داشته باشیم و در هریک مشغول کاری شویم.

اما سرعت اینترنت همیشه این‌قدر سریع نبوده و سال‌ها و روزهایی را به یاد می‌آوریم که فقط یک صفحه وب بارگذاری می‌شد یا می‌توانستیم یک ایمیل تایپ و ارسال کنیم.

گوگل که یکی از شتاب‌دهنده‌های سرعت اینترنت در جهان است و بسترهای آن اعم از توسعه زیرساخت‌های شبکه‌های کابلی و فیبرنوری یا ساخت مراکزداده و فناوری‌های مرتبط با سرورها را فراهم می‌کند؛ به فکر حال و روز کاربران در هنگام کندی اینترنت بوده است.

ظاهرا از سال ۲۰۱۴ بازی برای مرورگر وب کروم عرضه شده که با کندترین سرعت اینترنت هم می‌توان آن را بازی کرد. بازی که کمتر شناخته شده است و شاید بسیاری از کاربران نام آن را هم نشنیده باشند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

آفلاین بازی کنید

بازی T-Rex از Chrome Dino را می‌توانید با کندترین سرعت اینترنت (در حد ارسال یک ایمیل) یا آفلاین در گوگل کروم بازی کنید.

T-Rex همان دایناسوری است که در هنگام قطع بودن اینترنت، در یک صفحه وب کروم نشان داده می‌شود و به شما پیغام «No Internet» را می‌رساند.

بازی با محیط بسیار ساده ولی سرگرم‌کننده است. شما باید دایناسور تی‌رکس (از ما قبل تاریخ) را از روی درخت‌چه‌های کاکتوس بپرانید. تی‌رکس می‌دود و شما باید کمک کنید از موانع رد شود.

با کلید Space این دایناسور چابک و همیشه دهان باز پرش می‌کند و با کلید جهت‌نمای پایین وارد آب شده و شنا می‌کند (در موقع نیاز). مواظب باشید؛ هرچه بازی جلوتر می‌رود؛ سریع‌تر و پیچیده‌تر خواهد شد.

بازی T-Rex این قابلیت را دارد که ساعت‌‌ها شما را سرگرم کند تا سرعت اینترنت دوباره به حالت اولیه برگردد. اگر با حساب کاربری گوگل وارد این بازی شده باشید؛ امتیازهای شما ثبت شده و می‌توانید در هر بازی، رکوردهای جدیدی به ثبت برسانید.

بیشترین امتیازهای ثبت شده توسط کاربران نیز به شما نشان داده خواهد شد؛ شاید بخواهید کلا اینترنت را رها کرده و رکورد بهترین بازیکن را از آن خود کنید.

دیدن این بازی در سال ۲۰۱۹ به همان اندازه عجیب و باورنکردنی است که دیدن یک دایناسور تی‌رکس زنده!

بازی T-Rex نه تنها در کروم؛ بلکه در مرورگرهای فایرفاکس، سافاری و دستگاه‌های موبایل هم قابل بازی کردن است.

برای شروع بازی T-Rex به صفحه Chrome Dino بروید یا از اینجا بازی کنید.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.