با این اپلیکیشن واقعیت افزوده، کفش‌های ورزشی تازه و حتی به بازار نیامده را می‌توانید به خوبی ببینید و بررسی کنید

0

تا کنون چندین شرکت سازنده کفش اقدام به عرضه اپلیکیشن AR برای تماشای کفش‌ها در محیط‌های مجازی کردند ولی شرکت GOAT در حرکتی آینده‌نگرانه امکان تماشای کفش‌هایش را پیش از رونمایی فراهم کرده است.

GOAT ویژگی واقعیت افزوده‌ای روی اپ خود عرضه کرده است تا کاربران کفش‌های فروشی این شرکت را پیش از اینکه به طور رسمی معرفی و وارد بازار شوند؛ در محیط AR تماشا کنند. به نوعی، قابلیت پیش‌نمایش کفش‌ها را برای طرفداران فراهم کرده است.

اولین کفشی که در پلتفرم واقعیت افزوده GOAT به نمایش درآمده است؛ کفش کتانی به نام Travis Scott x Air Jordan 1 Retro High OG است که پیش‌نمایش آن از امروز برای کاربران در دسترس است ولی عرضه آن از ۱۱ ماه می آغاز می‌شود.

برای دسترسی به ویژگی واقعیت افزوده این شرکت، کاربران iOS باید اپلیکیشن GOAT را از صفحه اصلی خود به‌روزرسانی کنند. کاربران اندروید می‌توانند تصاویر واقعیت افزوده یک کفش را در صفحه خود آن محصول تماشا کنند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

شرکت GOAT یکی از بزرگ‌ترین فروشنده‌های کفش‌های ورزشی و کتانی است. این شرکت بیش از ۱۲ میلیون کاربر و ۱۵۰ هزار فروشنده دارد. این شرکت با چندین بازیگر لیک MBA از جمله «کیلر کوزما» قرارداد بسته است.

قابلیت جدید پیش‌نمایش کفش‌ها به کاربران این شرکت اجازه می‌دهد برای خرید یک کفش در آینده برنامه‌ریزی کنند و از محصولات و تولیدات در آینده نزدیک آن‌ها مطلع شوند.

در بازار، اپلیکیشن‌های زیادی برای خرید کفش با AR عرضه شده است ولی هیچ‌یک قابلیت پیش‌نمایش کفش‌های آینده را ندارد. قطعا این ویژگی می‌تواند اپ شرکت GOAT را در وضعیت بهتری نسبت به رقبا قرار دهد.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.