با جست‌وجوی AR گوگل هر حیوانی را از اینترنت به خانه‌تان ببرید

0

دوست دارید یک پاندا، ببر، شیر یا خرسی روی مبل خانه‌تان ببینید؟ اصلا دوست دارید هر حیوانی که در اینترنت مشاهده کردید و خوشتان آمد را با خود به خانه ببرید؟

اکنون، جست‌وجوی موبایل گوگل این قابلیت را فراهم کرده است تا هر حیوان یافت شده در اینترنت را به صورت سه بعدی و با کمک واقعیت افزوده مشاهده کرده و بعد در محیط اطراف خود قرار دهید.

شما می‌توانید این حیوانات را در حیاط و فضای سبز اطراف خانه، اتاق خواب، آشپزخانه یا حتی روی مبل کنار برادرتان و در حال تماشای تلویزیون ببینید.

تبلیغ: رایگان: تست MBTI + تفسیر ویدیویی تیپ شخصیت و سازگاری شغلی

گوگل اوایل این هفته، در اپلیکیشن جست‌وجوی موبایل خود قابلیت مشاهده سه بعدی برخی حیوانات از جمله شیر، ببر، خرس، بزهای کوهی آلپ، انواع ماهی‌ها، پنگوئن‌ها، پانداهای غول‌پیکر و غیره را فراهم کرده است.

کاربران موبایل می‌تواند این تصویر سه بعدی را به حالت واقعیت افزوده (AR) ببرند. این اتفاق با استفاده از یک فیلتر AR انجام می‌شود. این جست‌وجوها حتما باید در مرورگر گوگل کروم یا نرم‌افزار گوگل باشد تا حالت سه بعدی AR حیوان نمایش داده شود.

جست‌وجوهایی به رنگ واقعیت

آزمایش‌های مختلف روی گوشی‌های پیکسل XL گوگل، آیفون  XS Max، سامسونگ گلکسی اس ۱۰ و غیره نشان می‌دهد حتما باید از نرم‌افزار گوگل یا مرورگر کروم برای تماشای تصاویر سه بعدی حیوانات و بعد فیلتر واقعیت افزوده استفاده کرد.

احتمالا این قابلیت روی مرورگرهای دیگر یا نرم‌افزارهای جست‌وجوی دیگری غیر از گوگل جواب ندهد و شما موفق به دیدن واقعیت افزوده حیوانات نشوید.

گوگل قابلیت جست‌وجوی AR خود را در کنفرانس گوگل I/O ماه گذشته رونمایی کرد و اکنون در حال ورود به گوشی‌های موبایل است. البته، هنوز تمام ظرفیت و قابلیت این ویژگی در دسترس کاربران قرار نگرفته است و آن چیزی که گوگل تدارک دیده فراتر از نمایش واقعیت افزوده یک حیوان است.

در حقیقت، این فیلتر AR برای اپ گوگل لنز ارایه شده است که روی جست‌وجوهای گوگل نیز می‌نشیند.

جست‌وجوی گوگل دارد هر روز به واقعیت نزدیک‌تر می‌شود و کاربران دارند از جست‌وجوی یک متن و لینک و احیانا دانلود یک فایل به آوردن حیوانات به خانه‌شان از درون اینترنت و گوگل سرچ می‌رسند.

منبع


 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.