این دوربین مخفی کوچک شبیه به یک پیچ است و در هر جایی نصب می‌شود

0

دوربین‌های مخفی و جاسوسی در هر شکل و اندازه‌ای ساخته می‌شوند؛ چون نباید جلب توجه کنند و کاملا عادی به نظر بیایند.

بهتر است از امروز به پیچی هم مشکوک باشید چون می‌تواند یک دوربین جاسوسی کوچک باشد. مانند همین دوربین مخفی که کاملا شبیه به یک پیچ است ولی در واقع یکی از مخفی‌ترین دوربین‌های جاسوسی در بازار است.

این دوربین توسط شرکت TPEKKA ساخته شده و به راحتی می‌تواند در خانه یا دفتر کار، قطعات و بخش‌های مختلف دستگاه‌ها نصب شود. برای مراقبت از کودک، امنیت خانه، مراقبت از گاوصندوق یا اشیای قیمتی، اسناد محرمانه درون اتاق کار و نظارت بر ورود و خروج افراد در یک مکان نیز قابل استفاده است.

در مقایسه با دوربین‌های مخفی دیگر، سبک‌تر، جمع‌وجورتر و پنهان کردنش راحت‌تر است. درون دیوار یا هر شی از خانه نصب می‌شود و با دکور اداری قابل ست شدن است. اندازه این دوربین ۳.۸ در ۳ در ۲.۳ اینچ با وزن ۱۱۹ گرم است.

کوچک‌تر، سبک‌تر و ارزان‌تر از دوربین‌های مخفی رایج بازار

همین دوربین کوچک قابل به فیلم‌برداری و تصویربرداری ۸۰۰TVL به صورت بی‌درنگ و با کیفیت HD است. مصرف انرژی بسیار پایینی دارد (۵ ولت) و برای راحتی در نصب و راه‌اندازی با یک آداپتور برق، مبدل RCA به BNC و دفترچه راهنما عرضه می‌شود.

گفتنی است که غالب دروبین‌ها مصرف برقی ۱۲ ولت دارند که دردسرساز است و علاوه بر هزینه زیاد قبض برق، می‌توانند در درازمدت خراب شوند. کابل آداپتور این دوربین بیش از ۲۰ متر طول دارد تا به راحتی مخفی و به یک منبع انرژی مناسب وصل شود.

اندازه تصاویر این دوربین ۵۱۰ در ۴۹۲ پیکسل است و نرخ اسکن آن ۶۰ هرتز با قدرت تصویربرداری در شب و بالانس نور سفید است.

این دوربین بسیار کوچک با قیمت ۲۰.۹۹ دلار از روی سایت آمازون قابل سفارش است. دوربین‌های جاسوسی مشابه این هم بزرگ‌تر و هم گران‌تر هستند و قیمت‌هایی از ۳۶ دلار تا ۹۰ دلار دارند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.