نسخه جدید اپلیکیشن iOS دراپ‌باکس از انتقال فایل ۱۰۰ گیگابایتی پشتیبانی می‌کند

0

نسخه جدیدی از نرم‌افزار دراپ‌باکس برای دستگاه‌های iOS منتشر شد. این نسخه دارای ویژگی‌های مهمی است که قبلا در نسخه بتای شاهدشان بودیم.

از جمله قابلیت انتقال فایل Dropbox Transfer که اجازه می‌دهد فایل‌های بزرگی تا ۱۰۰ گیگابایت را جابه‌جا کنید. Dropbox Transfer اجازه می‌دهد یک فایل بزرگ یا مجموعه‌ای از فایل‌ها با حجم کلی بزرگ را میان دوستان، همکاران و پروژه‌های مختلف به اشتراک بگذارند.

برخی اوقات کاربران دوست دارند یک فایل با حجم زیاد را بدون نگرانی‌هایی پهنای‌باند اینترنت، مجوزهای دسترسی، فضای ذخیره‌سازی و دسترس‌پذیری مداوم هر زمان که نیاز داشتند جابه‌جا کنند. پلتفرم کنونی دراپ باکس این قابلیت را فراهم کرده است.

در نسخه جدید iOS دراپ‌باکس، محدودیت ارسال فایل‌ها با حداکثر حجم ۲۵ مگابایت برداشته شده است و کاربران می‌توانند در ایمیل‌های خود فایل‌هایی تا حجم ۱۰۰ گیگابایت ارسال کنند. یعنی ۵ برابر سرویس‌های دیگر تنها با چند کلیک!

دراپ‌باکس می‌گوید دقیقا این ویژگی را برای ارسال آسان اسناد بزرگ راه‌اندازی کرده است. کاربران با عملیات کشیدن و رها کردن می‌توانند فایل‌ها را آپلود کنند یا اینکه فایل‌های به اشتراک گذاشته شده روی دراپ‌باکس را برای دیگران بفرستند.

هنگامی که یک فایل بزرگ روی سرویس دراپ‌باکس آپلود شد؛ کاربران می‌توانند لینک دسترسی به آن را برای هر فرد دیگری بفرستند یا از طریق ایمیل به طور خودکار برای دیگران ارسال کنند. این فایل همیشه در دسترس است و برای دریافت آن مشکلی نخواهد بود.

با نسخه ۱۵۲.۳ اپلیکیشن iOS دراب‌باکس می‌توانید فایل‌های Dropbox Transfer را داخل خود اپلیکیشن دریافت یا فایل‌های جدید را روی خود این اپ به طور دستی آپلود کنید.

یک محیط کار چند پلتفرمی

از دیگر ویژگی‌های جدید این اپلیکیشن، قابلیت Undo دسته جمعی فایل‌ها و پوشه‌ها است. ویژگی دیگر، اسکن دسته جمعی اسناد و تصاویر در صفحه خانگی و ظرفیت‌های جدید کامنت‌گذاری است.

در حال حاضر، می‌توانید کامنت‌ها را در اپلیکیشن پاک کرده، همان‌جا پاسخ دهید، مارک‌دار کنید یا بخوانید.

دراپ‌باکس در ماه گذشته نسخه جدید اپلیکیشن مک خود را هم منتشر کرد که از رابط کاربری جدید تحت وب سود می‌برد. اکنون با استفاده از نسخه دسکتاپ دراپ‌باکس، سایت dropbox.com و اپلیکیشن iOS موبایل، کاربران یک محیط کار چند پلتفرمی برای مدیریت فایل‌ها دارند.

تیم‌ها می‌توانند به راحتی اسناد و فایل‌های پروژه‌های مختلف را روی دراپ‌باکس آپلود و بعد روی دسکتاپ، موبایل و وب در هر کجا بدان‌ها دسترسی داشته باشند.

نسخه جدید اپلیکیشن Dropbox را می‌توانید به رایگان از روی اپ‌استور اپل دانلود کنید.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.