ویژگی انتقال فایل ۱۰۰ گیگابایتی دراپ‌باکس در دسترس همه کاربران قرار گرفت

0

تابستان امسال، دراپ‌باکس از نسخه بتای خصوصی ویژگی جدیدی به نام «Transfer» رونمایی کرد. هدف این ویژگی، حل مشکل دیرینه کاربران این سرویس در اشتراک‌گذاری فایل‌ها بود.

سال‌ها بود که کاربران در هنگام انتقال فایل‌ها باید تغییراتی ایجاد کرده و پس از ارسال یا دریافت آن‌ها دوباره برای همگام‌سازی دست به تغییراتی روی فایل‌ها می‌زدند. این رویه برای انتقال فایل‌های با حجم زیاد یا تعداد فایل‌های بالا بسیار دردسرساز و آزاردهنده بود.

کاربرانی که می‌خواستند دایما با هم در تعامل و همکاری باشند و فایل‌های زیادی به طور روزانه رد و بدل کنند؛ در دراپ‌باکس محدودیت‌هایی داشته و ناگزیر سراغ پلتفرم‌های دیگری برای اشتراک‌گذاری فایل‌ها می‌رفتند.

اکنون، دراپ‌باکس، ویژگی «Transfer» را از حالت بتا و خصوصی خارج کرده و در دسترس همه کاربران با هر نوع حساب کاربری قرار داده است. به این ترتیب، همه کاربران دراپ‌باکس می‌توانند یک کپی از فایل‌های خود را برای دیگران ارسال کنند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

دریافت‌کنندگان این فایل‌ها نیازی ندارند حتما اکانت دراپ‌باکس داشته باشند یا فایل‌های اصلی را دستکاری کنند. دراپ‌باکس می‌گوید ویژگی «Transfer» برای مواقعی است که کاربر می‌خواهد حجم زیادی فایل نهایی را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارد. این کاربران می‌توانند خارج از دفتر و محل کار باشند.

اندازه انتقال فایل براساس نوع اکانت

البته، همان‌طور که انتظار می‌رود، حجم قابل انتقال فایل در این ویژگی دراپ‌باکس به نوع اکانت کاربران وابسته است. اکانت‌های پایه و معمولی بیشتر از ۱۰۰ مگابایت نمی‌توانند ارسال کنند. اکانت‌های Plus یا Business Standard می‌توانند تا ۲ گیگابایت فایل را در یک بار انتقال برای دیگری ارسال کنند.

اکانت‌های Professional و Business Advanced و Enterprise و Education اجازه دارند تا ۱۰۰ گیگابایت فایل را در یک انتقال برای کاربران دیگر با ویژگی Transfer ارسال کنند.

عملیات Transfer به طور خودکار پس از یک هفته از بین می‌رود اما اگر اکانت‌هایی مانند Professional و Business Advanced و Enterprise و Education داشته باشید؛ می‌توانید این‌طور تنظیم کنید که عملیات Transfer پس از ۷، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روز منقضی شود.

دراپ‌باکس ویژگی‌های بتای دیگری را هم به حالت عمومی منتشر کرده است. مثلا، شما می‌توانید از امروز اقدام به ارسال فایل‌ها از نسخه دسکتاپ دراپ‌باکس یا اپلیکیشن iOS و همین‌طور سایت dropbox.com کنید. به علاوه، می‌توانید به فایل‌های ارسال شده توسط دیگران روی پلتفرم iOS دسترسی داشته باشید.

ویژگی جدید دیگر، سفارشی‌سازی پس‌زمینه و لوگو گیرندگان فایل‌ها در هنگامی است که می‌خواهید با ارسال یک سری فایل موافقت کنید. تمام این ویژگی‌ها از امروز در دسترس همه کاربران دراپ‌باکس قرار گرفتند.

منبع

   

پستهای اخیر

پیشنهاد کتاب: عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست – مواجهه با اندوه و فقدان با فرهنگی که این‌ها را…

آن‌هایی که رنج را تجربه می‌کنند، معرفتی کسب می‌کنند که بقیه ما به آن نیاز داریم. با توجه به اینکه در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که مردم از احساس کردن هراس دارند، مهم است تا عمق سفر انسانی‌مان را به روی یکدیگر باز کنیم، که تنها با تجربه…

پیشنهاد کتاب: کتاب چگونه بر جهان حکومت کنیم؟ راهنمای دیکتاتور بلند پرواز، نوشته آندره د گیلوم

کسی که آرزو دارد از او اطاعت کنند، ابتدا باید بداند چگونه دستور دهد. نیکولو ماکیاولی قدرت، در جهان امروز در ذهن افراد لیبرال و طرفداران شفافیت سیاسی تصویری منفی دارد. بعضی‌ها می‌گویند قدرت باید تقسیم شود، می‌گویند قدرت زیاد در دست یک…

با این تانک مثل فوت کردن به شمع، به چاه‌های نفت مشتعل کویت فوت می‌کردند تا خاموش شوند!

تصور کنید که شما یک تانک قدیمی روسی را با دو موتور هواپیمای جت و مقدار زیادی آب ترکیب کنید تا یک دستگاه عجیب آتش‌نشانی بسازید که قادر باشد که حتی حریق چاه‌های نفت را خاموش کند! به سال 1991 می‌رویم، در این زمان جنگ خلیج فارس به انتهای خود…

فیلم‌هایی که بسیار خوب و عالی و احساس‌برانگیز هستند، اما به خاطر تاثیرگذاری زیاد روی روح و روانمان،…

وقتی در سایت‌های دانلود هستیم و فهرست فیلم‌ها را نگاه کنیم تا تصمیم بگیریم کدامشان را دانلود کنیم، نگاهی به اسم کارگردان و امتیاز فیلم و هنرپیشه‌ها و داستان کلی‌شان می‌ندازیم تا بتوانیم تصمیم بگیریم. اما شمار زیادی از فیلم‌هایی که دانلود…

فهرستی از چیزهایی که شاید تصور کنید که تنها شما را عصبی می‌کنند، اما عامل اضطراب خیلی‌ها در کشورهای…

چند روز پیش یک کاربر سایت اجتماعی ردیت، سوالی مطرح کرد که در کمال شگفتی خیلی از آن استبال شد و پاسخ‌های متعددی برای آن گذاشته شد. سوال این بود که چه چیز خاص و ویژه‌ای شما را عصبی می‌کند و صرف‌نظر اینکه بارها آن شرایط را تجربه کرده باشید،…

چگونه در اندروید و آیفون تماس‌های مزاحم را مسدود کنیم؟

براساس یافته‌های شرکت The Harris Poll (از طریق Statista)، کلاه‌برداری‌های تلفنی در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۹.۷ میلیارد دلار ضرر زدند. برخی گزارش‌های دیگر هم نشان می‌دهد تا کنون نزدیک به ۲۲ میلیارد ربات تلفن مزاحم در سال ۲۰۲۱ برای کشور ایالات…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.