با این اپلیکیشن، در حال گوش کردن به کتاب صوتی، یک زبان جدید یاد بگیرید

0

هنگامی که شما در حال یادگیری یک زبان جدید هستید؛ بهترین روش این است که نحوه استفاده کلمات را در جملات واقعی درک کنید و به طور عملی با معنی وازگان و کاربردهای آن‌ها آشنا شوید.

شما باید بتوانید جملاتی قابل درک در زبان جدید بخوانید و بنویسید تا کم‌کم دایره واژگان خود را افزایش دهید. معمولا، سفر به کشور یا کشورهایی که به زبان جدید مدنظر شما صحبت می‌کنند؛ بهترین روش یادگیری است.

اما اگر نمی‌توانید در محیط واقعی زبان جدید را یاد بگیرید؛ بهتر است سراغ کتاب خواندن برای افزایش مهارت‌های خود و گسترش لغات و واژگان‌ها بروید. در اینجا است که اپلیکیشن بسیار مفید و کاربری Beelinguapp به کمک شما خواهد آمد.

شما در این اپلیکیشن می‌توانید کتاب صوتی گوش کنید؛ در حالی‌که متن کتاب را به زبان جدید و مادری خود در کنار یکدیگر می‌بینید و فرصت مقایسه، یافتن معانی کلمات و نحوه استفاده یا گرامرشان را دارید.

اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید ولی می‌خواهید زبان فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و غیره را یاد بگیرید؛ کافی است یک کتاب صوتی در Beelinguapp انتخاب کرده و همین‌طور که به طور غریزی دارید گوش می‌کنید و با تلفظ لغات آشنا می‌شوید؛ متن کتاب را هم به زبان‌های مختلف ببینید.

تسلط بر زبان جدید با بینایی و شنوایی همزمان

یادگیری همزمان شنوایی و بینایی می‌تواند بهترین روش برای آموزش یک زبان جدید باشد. اپلیکیشن Beelinguapp به شما این فرصت را می‌دهد بهتر و سریع‌تر از روش‌های آکادمیک و ترمی زمان‌بر در زبان جدید تسلط بیشتر پیدا کنید.

در حال حاضر، برنامه Beelinguapp از ۱۳ زبان اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی، پرتغالی، کره ای، فرانسوی، هندی، روسی، ترکی، چینی، عربی، ایتالیایی و ژاپنی پشتیبانی می‌کند.

هر هفته تعدادی کتاب رمان یا مقاله و اخبار به فهرست منابع صوتی آن افزوده می‌شود و شما می‌توانید با تنظیم سطح درک و خواندن خود، یکی از کتاب‌های صوتی را انتخاب و گوش کنید.

سیستم طبقه‌بندی این برنامه هم به شما کمک می‌کند مناسب‌ترین کتاب‌ها و خواندن‌ها را با توجه به سطح آشنایی شما با زبان جدید انتخاب کنید.

این اپلیکیشن برای شروع چندین متن رایگان دارد ولی هزینه نسخه پریمیوم آن ۱۵ دلار در سال است. البته، اگر پس از گوش دادن ۳۰ دقیقه یک کتاب صوتی، اقدام به ثبت‌نام و عضویت کنید؛ می‌توانید با ۸ دلار به انواع کتاب‌های صوتی دسترسی داشته و حتی قابلیت دانلود و گوش دادن آفلاین آن‌ها را به دست بیاورید.

اپلیکیشن Beelinguapp را برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS به رایگان از گوگل‌پلی و اپ‌استور اپل دانلود و استفاده کنید.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.