سئو و بهبود عملکرد سایت امری مهم در تجارت آنلاین

0

رپورتاژ

در ابتدا باید به توضیحی مختصر درباره سئو بپردازیم. همانگونه که می دانید بسیاری از افراد امروزه برای پیدا کردن پاسخ های خود و نیازات خود به جستجو در موتورهای جستجو به خصوص گوگل مراجعه می کنند و در این هنگام سوالی که برای افراد پیش می آید این است چرا برخی از وب سایت ها در صفحات اول و برخی در صفحات دوم و دیگر صفحات قرار دارند.

برای پاسخ به این سوال باید به توضیحی درباره سئو بپردازیم. سئو برگرفته از کلمه SEO  خلاصه شده ی عبارت Search Engine Optimization راهی است که به بهبود عملکرد سایت شما بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو کمک بسیاری میکند.

بهبود سئو سایت با توجه به الگوریتم های گوگل

موتور جستجوی گوگل دارای الگوریتم هایی است که با تکیه بر آن به پردازش کیفیت و کمیت وب سایت ها پرداخته و سایت ها را رتبه بندی می کند. می توان گفت که چند سال است که مدیران سایت ها متوجه شدن که با تکیه و توجه به یک سری اصول و قوانین مشخص، وب سایت خود را در کلمات کلیدی مختلف به رتبه های اول نتایج جستجوی گوگل برسانند. در اصل باید گفته شود اگر شما مدیر یک سایت هستید قطعا به فکر بیشتر دیده شدن سایت خود هستید، شما با بهبود سئو سایت و با کمک الگوریتم های گوگل میتواند به افزایش کیفیت و کمیت سایت خود کمک بسیاری کنید. باید گفته شود که سئو در حالت کلی درباره چیزهاییست که افراد در موتورهای جستجو به دنبال آن هستند، پاسخ هایی که به دنبال آن می گردند، کلماتی که برای جستجو از آن استفاده می کنند و همینطور محتوایی که زمان خود را برای آن صرف می کنند. آگاهی از پاسخ این پرسش ها موجب ارتباط شما با کاربرانی شده که از اینترنت برای یافتن پاسخ به پرسش هایشان استفاده می کنند.

سئو دنیایی پیچیده در کسب و کار آنلاین

امروزه با توجه به اهمیت سئو در کسب و کار آنلاین و همچنین پیچیده بودن دنیای سئو افرادی وجود دارند که خدمات سئو سایت را به صورت تخصصی ارائه میدهند، که به این افراد مهندس سئو یا سئو کار می گویند. مهندس سئو  باید اطلاعات خود را به روز رسانی کند، در حفه ی خود و در زمینه سئو بهترین باشد.

سئو سایت پزشکی چیست؟

در بازار امروز که دنیای مجازی و دیجیتال بسیار پر طرفدار گشته است داشتن سایت برای پزشکان و درمانگاه ها امری واجب گشته است. در حال حاضر  بیماران از طریق گوشی های موبایل خود به دنبال پزشکان و بیمارستان های جدید و همچنین به دنبال مراکز درمانی آنلاین هستند. از آنجایی که ۵۵ درصد از جستجوکننده ها فقط چند لینک اول نتایج را می بینند به همین دلیل اگر شما از سئو استفاده نکنید میدان را به حریف داده اید. سئو سایت پزشکی باعث می شود تا سایت در رتبه بهتری در گوگل داشته باشد و با جستجو یک عبارت کاربران به سایت پزشک هدایت شوند که این روش به افزایش مراجعه کننده پزشکان کمک بسیاری می کند .

اما به این نکته توجه داشته باشید که به دست آوردن رتبه بالا در گوگل با جستجوی خدمات نیازمند صبر و حوصله می باشد و این فرآیند در مدت زمانی طولانی انجام می شود. در آخر شما می توانید با مراجعه به وب سایت ریراکو سئو می توانید در این زمینه تخصصی از مشاور سئو ما استفاده کنید.

 

منبع : ویرلن

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.