سامسونگ با انتشار ویدیویی از کاربران خواست بیشتر مراقب گلکسی فولد باشند؛ دستورالعمل‌هایی برای نگهداری گوشی ۲ هزار دلاری

0

سامسونگ راهنما و دستورالعمل تصویری برای نگهداری و مراقبت بیشتر از اولین گوشی تاشوی هوشمند خود منتشر کرد. سامسونگ در این ویدیو از کاربران می‌خواهد نکاتی را رعایت کنند تا صدمه و آسیبی به گلکسی فولد وارد نشود.

هنگامی که برای اولین بار گلکسی فولد به دست خبرنگاران و برخی از کاربران معروف توییتری و اینستاگرامی افتاد؛ مشخص شد این گوشی تاشو و انعطاف‌پذیر بسیار آسیب‌پذیر است و با مشکلات جدی در صفحه‌نمایش روبرو است.

سامسونگ زمان عرضه گلکسی فولد را چند ماه به تعویق انداخت تا برخی از این مشکلات را رفع کند. در نمایشگاه IFA 2019 نسخه‌های بهبودیافته‌ای از گلکسی فولد در اختیار خبرنگاران قرار گرفت که به وضوح مشخص بود محکم‌تر و بهتر شده است.

ولی هنوز سامسونگ از کاربران می‌خواهد بیشتر مراقب این دستگاه باشند چون یک گوشی متفاوت در دست دارند که شبیه هیچ گوشی دیگری نیست.

این ویدیو با یادآوری این نکته شروع می‌شود که صفحه‌نمایش گوشی گلکسی فولد دارای محافظ صفحه‌نمایش هست و نیازی نیست محافظ دیگری روی آن سوار شود یا از برداشتن محافظ آن خودداری کنید.

در مرحله بعد، از کاربران می‌خواهد لمس‌های سبک و ظریفی داشته باشند و نیازی نیست فشار دهند. سامسونگ می‌گوید مکانیزم تاشوی این گوشی از یک سیستم مکانیکی در ساعت‌ها الهام گرفته شده است؛ پس باید مواظب باشید آب یا گردوغبار به درون آن نفوذ نکند.

البته، سامسونگ در طراحی دوباره گلکسی فولد، کلاهک‌هایی را به لبه‌های بالا و پایین لولاهای گلکسی فولد اضافه کرد تا مانع از ورود آب، گردوغبار یا ذرات دیگر شوند ولی باز هم از کاربران می‌خواهد به این موضوع دقت ویژه‌ای داشته باشند. اگرچه مشخص نیست کاربران چگونه باید مانع ورود گردوغبار به درون لولاها و چرخ‌ها شوند!

درباره خرید گلکسی فولد کمی تامل کنید!

در نهایت، سامسونگ می‌گوید گلکسی فولد از آهن‌رباهایی با موقعیت‌های استراتژیک برای افزایش امنیت دستگاه استفاده می‌کند. کاربران نباید این گوشی را نزدیک اشیایی مانند سکه یا کلید فلزی قرار دهند چون احتمال آسیب دیدن آهن‌رباها بالا است.

همچنین، غول کره‌ای از کاربران می‌خواهد گلکسی فولد را نزدیک کارت‌های هوشمند و اعتباری، کارت‌های بانکی و نظایر این‌ها قرار ندهند. به این معنی که نمی‌توانید گوشی تاشوی سامسونگ را درون کیفی قرار دهید که پول خرد دارد یا کارت‌های اعتباری و بانکی را نگه‌داری می‌کند.

جالب است سامسونگ هشدار می‌دهد اگر درون بدون خود یک ایمپلنت یا کاشتنی خاصی دارید؛ حتما پیش از استفاده گلکسی فولد با پزشک خود مشورت کنید.

سامسونگ در انتهای این ویدیو می‌گوید سرویس Galaxy Fold Premier را برای کمک به نگهداری بهتر گوشی تاشوی کاربران راه‌اندازی کرده است.

نویسنده سایت انگجت می‌گوید کل این ویدیو برای من در یک خط خلاصه می‌شود: اگر کاربری دست و پا چلفتی هستید؛ بهتر است درباره خرید یک گوشی تاشوی ۲ هزار دلاری تجدیدنظر کنید.

منبع

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.