گوشی هوشمند انتخابی بیل گیتس چیست؟ سامسونگ گلکسی زد فولد ۴ سامسونگ!

0

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که یک فرد واقعاً ثروتمند چه گوشی هوشمندی را به عنوان گوشی روزانه خود انتخاب می‌کند؟

بیل گیتس، که زمانی ثروتمندترین مرد روی زمین بود، از آیفون استفاده نمی‌کند. اخیراً، بیل گیتس تصمیم گرفت (برای یازدهمین بار) در یکی از تاپیک‌های شبکه اجتماعی با عنوان ” از من هر چیزی بپرس ” شرکت کند. به طور طبیعی، مردم سوالات زیادی در زمینه فناوری از بنیانگذار مایکروسافت پرسیدند، از جمله اینکه این میلیاردر در حال حاضر از کدام گوشی هوشمند استفاده می کند.

نه! این یک Surface Duo 2 هم نیست. بیل گیتس ظاهراً از Samsung Galaxy Z Fold 4 استفاده میکند که به عنوان هدیه از طرف رئیس سامسونگ به او داده شده است!

البته بیل گیتس توضیح داد که از نرم افزارهای مایکروسافت زیادی روی آن استفاده می‌کند.

انتخاب بیل گیتس برای کاربری روزانه اصلاً تعجب آور نیست. تلاش‌های سخت‌افزاری اخیر مایکروسافت بر روی دستگاه‌های ۲ در ۱ مانند سری مایکروسافت سرفیس متمرکز شده است. علاوه بر این، این واقعیت که گیتس از یک گوشی تاشو به عنوان درایور روزانه استفاده می کند، چیزهای زیادی در مورد سری گوشی های هوشمند مایکروسافت می گوید.

اطلاعاتی در مورد توقف سری Surface Duo منتشر شده. طبق اکثر گزارش‌ها، مایکروسافت با گوشی هوشمند نسلب بعدی خود مسیر تاشو را طی خواهد کرد.

تا حدودی ناامیدکننده است، با توجه به اینکه Duo چقدر منحصر به فرد به نظر می‌رسید.

با این حال، وسایل تاشو مورد علاقه بسیاری از افرادی است که به سمت دستگاه‌های فراهم‌کننده زمینه بهره‌وری جذب می‌شوند. بیل گیتس نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال، او ممکن است در آینده نزدیک گلکسی فولد سامسونگ کنار بگذارد و از یک گوشی مایکروسافت تاشو استفاده کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.