روبات آموزشی Miko 2؛ جدیدترین هم‌بازی کودک برای توسعه مهارت‌های ارتباطی و معلومات عمومی در تعطیلات کریسمس عرضه می‌شود

0

شرکت Miko اعلام کرد پرچم‌دارترین محصول آن‌ها برای ایام تعطیلات کریسمس در منطقه امریکای شمالی عرضه می‌شود.

روبات Miko 2 یک روبات آموزشی کامل برای کودکان است. این روبات می‌تواند به روشی تعاملی و جذاب از طریق فناوری به کودکان آموزش دهد. Miko 2 از طریق ارتباطات صوتی، ویدیویی و غیره با کودک در ارتباط خواهد بود.

در این روبات شاهد یک مرکز تعامل و تجربه به نام «Hello Miko» هستیم که شما را به یاد دستیارهای صوتی مدرنی مانند «Hey Siri» و «Okay Google» می‌اندزد. دستیار صوتی روبات Miko 2 با دستیارهای صوتی نامبره شباهت‌ها و تفاوت‌هایی دارد.

دستیار صوتی «Hello Miko» طوری ساخته شده است که به فرزند شما در یادگیری و برقراری ارتباط کمک کند. تمام ویژگی‌ها و امکانات این مرکز تعامل و تجربه روی این هدف معطوف شدند که کودک نحوه تعامل با دیگران را تجربه و تمرین کند.

شرکت Miko مدعی است این روبات کارکرد و فوایدی بسیار بیشتر از صفحه‌نمایش‌ها برای کودکان دارد و آن‌ها را میخکوب و جادو نمی‌کند که ساعت‌ها فقط به یک نمایشگر خیره شوند.

مرکز Hello Miko می‌تواند کارهای زیادی انجام دهد. از آموزش مفاهیم انواع علوم یا ریاضی تا تعریف کردن داستان‌های آخر شب برای خوابیدن کودک و بعد تنظیم ساعت‌های بیداری و هشیاری کودک در صبح. این مرکز با کودک شما صحبت کرده و معلوماتش در حوزه‌ها و علوم مختلف را به چالش می‌کشد. کودکان را وادار می‌کند درباره چیزهایی که یاد گرفتند یا می‌دانند شروع به صحبت کردن کنند.

البته، روبات Miko 2 و مرکز صوتی Hello Miko فقط برای آموزش نیست و انواع بازی‌ها، پازل‌ها، آهنگ‌های سرگرم‌کننده و شاد را در اختیار کودک قرار می‌دهد تا به اندازه کافی جنب‌وجوش داشته و از لذت بازی کردن محروم نشود.

توسعه مهارت‌های ارتباطی و زندگی کودک

از دیگر ویژگی‌های روبات Miko 2، قابلیت‌های تماس صوتی، چت تصویری و ارتباط از راه دور والدین است. پدرها و مادرها می‌توانند از راه دور و از طریق اپلیکیشن این روبات، ضمن اینکه با کودک خود در ارتباط باشند؛ خود روبات را هم کنترل کرده و نظارت کاملی روی فعالیت‌های فرزند خود داشته باشند.

تمام اطلاعات استفاده شده روی این روبات رمزنگاری شده و روی خود حافظه روبات ذخیره می‌شوند تا حریم خصوصی کودک و خانواده حفظ شود. والدین نباید اندک نگرانی باید بحث‌های حریم شخصی داشته باشند. انواع تنظیمات و گزینه‌ها برای والدین تدارک دیده شده است تا هم محتوای تعاملی روبات و هم نحوه استفاده از آن را کنترل کنند.

روبات Miko 2 از هوش مصنوعی پیشرفته‌ای برخوردار است که به مرور با ویژگی‌ها و خصوصیات کودک سازگار شده و قدم به قدم در رشد و توسعه مهارت‌های ارتباطی و زندگی او تاثیرگذار است. هم‌نشینی طولانی‌مدت کودک و روبات می‌تواند پیشرفت بزرگی در یادگیری و عمق‌دهی به دانش و مفاهیم کودک در سنین پایین باشد.

شرکت Miko این روبات را با ۲۵ درصد تخفیف در ایام کریسمس روانه بازار می‌کند.

منبع


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.