معرفی اپلیکیشن برای عاشقان هوانوردی: جامع‌ترین اطلاعات، عکس‌ها و فیلم‌ها درباره مدل های مختلف هواپیما

0

اگر علاقه‌مند هواپیما و هواپیمانوردی باشید؛ احتمالا پیش از این با اپلیکیشن AirDB Business Aviation Data آشنا شدید. جامع‌ترین اپلیکیشن هوانوردی در iOS و البته کل پلتفرم‌های موبایل که توسط تیمی از متخصصین صنعت هواپیمایی طراحی شده است.

در این اپلیکیشن شما می‌توانید هر گونه اطلاعات، عکس و فیلم درباره مدل‌های هواپیما پیدا کنید. فرقی نمی‌کند دنبال یک هواپیمای جت یا توربو و حتی پیستونی هستید؛ برای شما اطلاعات کافی ارائه شده است.

بیش از ۲۰ پارامتر برای هر هواپیما براساس معیارهای سیستم‌های US Imperial و Metrics گنجانده شده است؛ از جمله هزینه‌های هواپیما در هر ساعت پرواز، ارتفاع از سطح دریا، سرعت، قدرت موتورها، کابین، اطلاعات بارگیری و سوخت و غیره!

یکی از قابلیت‌های این نرم‌افزار، مقایسه چند هواپیما با هم در یک اسلاید است. نقشه‌های تعاملی برای آشنایی بیشتر با مدل‌های یک هواپیما و ارائه اطلاعات فنی کامل و جزئی از دیگر مزایای اپ AirDB هستند.

پایگاه داده‌ای وسیع زا اخبار روزانه هواپیماها در جیب شما قرار خواهد داشت تا هیچ خبر و عکس و نکته‌ای را از دست ندهید. برخی از اطلاعات این نرم‌افزار به صورت آفلاین هم قابل دسترسی هستند و نیازی نیست که همیشه به اینترنت متصل باشید.

اما هنگامی که به اینترنت وصل می‌شوید؛ خود نرم‌افزار به طور خودکار تمام اطلاعات و اخبار را به‌روزرسانی کرده و سعی دارد از پهنای‌باند و ترافیک سبک کم حجمی استفاده کند.

قابلیت ویژه دیگر، امکان جست‌وجو، مرتب‌سازی، فیلترسازی و مقایسه همه اخبار و اطلاعات است. به این ترتیب، شما یک دایره‌المعارف بزرگ از صنعت هواپیمایی دارید که هر لحظه و در هر مکانی می‌توانید سراغ‌اش رفته و ازش استفاده کنید.

اپلیکیشن AirDB با تمام مدل‌های آیفون، آیپد و آیپاد تاچ سازگاری دارد و برای چند روز محدود رایگان شده است.

اپلیکیشن AirDB Business Aviation Data را رایگان از اپ‌استور اپل دریافت کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.