معرفی اپلیکیشن برای عاشقان هوانوردی: جامع‌ترین اطلاعات، عکس‌ها و فیلم‌ها درباره مدل های مختلف هواپیما

0

اگر علاقه‌مند هواپیما و هواپیمانوردی باشید؛ احتمالا پیش از این با اپلیکیشن AirDB Business Aviation Data آشنا شدید. جامع‌ترین اپلیکیشن هوانوردی در iOS و البته کل پلتفرم‌های موبایل که توسط تیمی از متخصصین صنعت هواپیمایی طراحی شده است.

در این اپلیکیشن شما می‌توانید هر گونه اطلاعات، عکس و فیلم درباره مدل‌های هواپیما پیدا کنید. فرقی نمی‌کند دنبال یک هواپیمای جت یا توربو و حتی پیستونی هستید؛ برای شما اطلاعات کافی ارائه شده است.

بیش از ۲۰ پارامتر برای هر هواپیما براساس معیارهای سیستم‌های US Imperial و Metrics گنجانده شده است؛ از جمله هزینه‌های هواپیما در هر ساعت پرواز، ارتفاع از سطح دریا، سرعت، قدرت موتورها، کابین، اطلاعات بارگیری و سوخت و غیره!

تبلیغ: رایگان: تست MBTI + تفسیر ویدیویی تیپ شخصیت و سازگاری شغلی

یکی از قابلیت‌های این نرم‌افزار، مقایسه چند هواپیما با هم در یک اسلاید است. نقشه‌های تعاملی برای آشنایی بیشتر با مدل‌های یک هواپیما و ارائه اطلاعات فنی کامل و جزئی از دیگر مزایای اپ AirDB هستند.

پایگاه داده‌ای وسیع زا اخبار روزانه هواپیماها در جیب شما قرار خواهد داشت تا هیچ خبر و عکس و نکته‌ای را از دست ندهید. برخی از اطلاعات این نرم‌افزار به صورت آفلاین هم قابل دسترسی هستند و نیازی نیست که همیشه به اینترنت متصل باشید.

اما هنگامی که به اینترنت وصل می‌شوید؛ خود نرم‌افزار به طور خودکار تمام اطلاعات و اخبار را به‌روزرسانی کرده و سعی دارد از پهنای‌باند و ترافیک سبک کم حجمی استفاده کند.

قابلیت ویژه دیگر، امکان جست‌وجو، مرتب‌سازی، فیلترسازی و مقایسه همه اخبار و اطلاعات است. به این ترتیب، شما یک دایره‌المعارف بزرگ از صنعت هواپیمایی دارید که هر لحظه و در هر مکانی می‌توانید سراغ‌اش رفته و ازش استفاده کنید.

اپلیکیشن AirDB با تمام مدل‌های آیفون، آیپد و آیپاد تاچ سازگاری دارد و برای چند روز محدود رایگان شده است.

اپلیکیشن AirDB Business Aviation Data را رایگان از اپ‌استور اپل دریافت کنید.


 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.