ال‌جی با دستگاه جدیدش در داخل آپارتمان‌ها، شما را پرورش‌دهنده گیاه و سبزی می‌کند!

0

شرکت ال‌جی به آرامی در حال ورود به یک عرضه کاملا جدید و ناآشنا است: پرورش سبزیجات و گیاهان در خانه!

این شرکت کره‌ای می‌خواهد در نمایشگاه CES 2020 اولین تجهیزات باغبانی درون خانه خود را رونمایی کند. یک دستگاه ماژولار که در نمای اول شبیه به یخچال و فریزرهای ساید بای ساید است ولی می‌تواند با تطبیق دادن دما و نور، امکان پرورش گیاهان را فراهم کند.

این دستگاه سعی می‌کند شرایط آب‌وهوایی فضای باز را از طریق چراغ‌های روشنایی LED حساس به زمان، گردش هوا و پرتاب دانه‌های ریز آب، بستری برای پرورش گیاهانی مانند کاهو، ریحان، آروگولا و غیره فراهم می‌کند.

هنگامی که این دستگاه را خریداری و در خانه قرار می‌دهید؛ همه کاری که باید انجام دهید؛ کاشتن بذر گیاه در ظرف حاوی کود است. پس از آن، با اپلیکیشن موبایل می‌توانید به گیاه خود رسیدگی کنید.

ال‌جی می‌گوید لازم نیست شما یک باغبان حرفه‌ای باشید یا پیش از این تجربه کشت و پرورش گیاهان و سبزیجات را داشته باشید؛ همه افراد مبتدی می‌توانند با دستگاه جدید باغبانی ال‌جی گیاهان مورد علاقه خود را پرورش دهند.

باغچه‌ای در آپارتمان

اولین دستگاه باغبانی درون خانه ال‌جی دارای ۲۴ محفظه برای کشت بذر گیاهان است. ال‌جی می‌گوید این فضا برای جلب رضایت یک خانواده ۴ نفره کافی است. مشخص نیست ال‌جی طبق چه معیاری این ادعا را کرده است ولی احتمالا منظورش تنوع علاقه‌ها یا رژیم غذایی یک خانواده ۴ نفره برای پرورش سبزیجات است.

این دستگاه برای ساکنین آپارتمان‌ها و افرادی که دوست دارند یک باغچه کوچک خانگی داشته باشند ولی هیچ‌گونه فضای بازی در خانه ندارند؛ طراحی شده است. همین‌طور، افرادی که نمی‌خواهند درگیر خاک و علف‌های هرز شوند یا اصول باغبانی سنتی را نمی‌دانند؛ مشتری محصول جدید ال‌جی خواهند بود.

هنوز هیچ اطلاعاتی درباره هزینه یا زمان عرضه آن ارائه نشده است. احتمالا، ال‌جی این اطلاعات را برای نمایشگاه CES هفته‌های آتی نگه داشته است. انتظار نداریم هزینه این دستگاه باغبانی ارزان باشد و احتمالا مشابه دیگر تجهیزات و لوازم خانگی این شرکت، گران‌قیمت خواهد بود.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.