با این اپلیکیشن بهترین هات‌اسپات وای‌فای و رمزعبور آن را در هر سالن فرودگاهی پیدا کنید

0

در سال‌هایی زندگی می‌کنیم که تقریبا غالب فرودگاه‌های جهان به اینترنت و وای‌فای عمومی مجهز شدند.

البته، در برخی فرودگاه‌ها باید چند تبلیغ یا ویدیو کوتاه ببینید تا به اینترنت بی‌سیم وصل شوید یا حجم وای‌فای رایگان بسیار کم و محدود است و باید بسته وای‌فای برای مصارف بالاتر خریداری کنید.

در هر وضعیتی، فرودگاه به وای‌فای مجهز هستند و کافی است بدانید چگونه باید به این شبکه وای‌فای متصل شوید یا کدام وای‌فای‌ها رایگان هستند.

از آن‌جایی که برنامه‌نویس‌ها برای هر مشکلی، یک اپلیکیشن طراحی کردند تا حداقل خودشان کمتر به زحمت بیفتند؛ شما هم می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن WiFox Google Map شبکه‌های وای‌فای فرودگاه‌ها را پیدا کرده و حتی رمزعبور آن‌ها را بیابید و با یک کپی ساده وارد اینترنت رایگان شوید.

به هات‌اسپات وای‌فای بهتر وصل شو

هرگاه وارد فرودگاهی شدید؛ اپلیکیشن WiFox را اجرا کنید تا نزدیک‌ترین هات‌اسپات‌های وای‌فای را روی نقشه به شما نشان دهد. درباره هریک از این وای‌فای‌ها اطلاعاتی به شما نشان داده خواهد شد و البته برای برخی از آن‌ها، رمزعبور وای‌فای هم درج شده است تا راحت‌تر و سریع‌تر به اینترنت وصل شوید.

در مواردی، اطلاعاتی هم درباره نحوه دور زدن مراحل رجیستر وای‌فای یا گذراندن تبلیغات و محدودیت‌های اعمال شده به شما نشان داده می‌شود.

مزیت بزرگ اپلیکیشن WiFox، دادن حق انتخاب و آزادی بیشتری برای اتصال به یک وای‌فای رایگان یا خصوصی است. گاهی اوقات وای‌فای‌های خارج از فرودگاه سرعت بیشتری نسبت به وای‌فای رایگان فرودگاه دارند. مثلا، وای‌فاس سالن استراحت یا سالن پذیرایی بهتر از وای‌فای اصلی خود فرودگاه است.

شما با مشاهده اطلاعات همه هات‌اسپات‌های وای‌فای اطراف خود، تصمیم می‌گیرید به کدام‌یک متصل شوید. طبیعی است که رمزعبور وای‌فای‌ها به طور دایم تغییر می‌کند؛ پس ممکن است رمزعبوری که در اپلیکیشن WiFox درج شده باشد؛ با رمزعبور فعلی وای‌فای یکسان نباشد و به مشکل در اتصال به این وای‌فای بربخورید. همیشه چند درصدی احتمال خطا در اطلاعات این برنامه در نظر بگیرید.

تمام اطلاعاتی که در این برنامه درباره شبکه‌های وای‌فای نمایش داده می‌شود؛ توسط خود کاربران گزارش و جمع‌آوری شده است. پس، شما هم می‌توانید موارد اختلافی و اشتباهی را گزارش کنید تا کاربران دیگر به اطلاعات درست‌تری دسترسی پیدا کنند.

تنها نقطه ضعف این اپلیکیشن، غیررایگان بودن آن است. برای افرادی که دایما در حال سفر با هواپیما هستند و ساعت‌های زیادی در فرودگاه‌های مختلف سراسر جهان طی می‌کنند؛ ارزش خرید این نرم‌افزار بالا است.

اپلیکیشن WiFox را می‌توانید با هزینه ۱.۹۹ دلار برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS از روی گوگل‌پلی و اپل‌استور دانلود کنید.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.