با این اپلیکیشن در حالی‌که دارید بازی می‌کنید؛ یک زبان جدید بیاموزید!

0

اگر علاقه‌مند به یادگیری زبان‌های جدید هستید؛ احتمالا چندین اپلیکیشن آموزش زبان روی گوشی خود نصب کرده و برحسب نیاز یا تمایل از آن‌ها استفاده می‌کنید.

بسیاری از افراد، هنگامی که می‌خواهند به یک کشور جدید سفر کنند؛ سراغ اپلیکیشن‌های آموزش زبان رفته و سعی می‌کند چند هفته‌ای با آن‌ها کار کنند تا به چندین کلمه و جمله تسلط پیدا کرده باشید و در کشور جدید کاملا سردرگم نباشند.

اپلیکیشن‌های آموزش زبان جدید هم از متدهای متفاوتی استفاده می‌کنند. برخی کلمات و گرامر را یاد می‌دهند؛ برخی ویدیوهای آموزشی هستند و تمریناتی می‌دهند تا آموزش‌ها را تکرار کنید و برخی بیشتر به دیدن فیلم تشویق می‌کنند.

به هر حال، هر کسی از یک اپلیکیشن و شیوه آموزش زبان غیرمادری خوشش می‌آید ولی احتمالا اپلیکیشن Vocly را امتحان نکرده است. Vocly یک اپلیکیشن آموزش زبان در سطح برنامه معروف Duolingo ولی به شیوه‌ای متفاوت.

شما در Vocly مشغول بازی کردن می‌شوید و به طور همزمان قواعد یک زبان جدید را آموزش خواهید دید.

Vocly از شما می‌خواهد فقط چند دقیقه در طول روز را به آموزش زبان جدید اختصاص دهید. به طور مشخص، پیشنهاد می‌کند هر روز ۷ دقیقه با این اپ کار کنید. احتمالا هریک از ما این مدت زمان را در طول روز و هنگام حضور در تاکسی، اتوبوس، مترو، قطار و هواپیما یا انتظار در صف‌های فروشگاهی و نانوایی، انتظار برای رسیدن دوست و همکاری یا ساعت‌های آخر شب پیدا می‌کنیم.

ساده و بی‌دردسر زبان بیاموزید

می‌توانید از هدفون استفاده کنید تا صدای برنامه را بهتر بشنوید. هنگامی که وارد برنامه Vocly شدید؛ یک پیشخوان در بالای صفحه نشان داده می‌شود و مدت زمان باقیمانده را خواهید دید. Vocly در زمان ۷ دقیقه بسیار دقیق و مصر است؛ خیالتان راحت که نیازی نیست زمان بیشتری صرف آموزش درس جدید کنید.

با گذر از برخی آموزش‌ها، همه‌چیز ساده و روشن است. آموزش‌ها بیشتر شبیه به بازی و حل معماهای ساده‌ هستند؛ بدون اینکه بخواهید شدیدا درگیر اپلیکیشن شوید یا زیاد به مغزتان فشار بیاورید. همین‌طور، درس‌های آموزشی غیرتکراری و جذاب هستند.

شما به مرور با واژگان جدیدی آشنا خواهید شد و احساس می‌کنید چیزهای جدیدی یاد گرفتید. دستور زبان، قواعد زبانی، جمله‌بندی و بیان مفاهیم از دیگر چیزهایی هستند که به صورت بسیار ساده‌ای و صرفا با بازی کردن یاد خواهید گرفت.

نرم‌افزار Vocly از بیش از ۵۰ زبان زنده دنیا (از جمله فارسی) پشتیبانی می‌کند؛ امکان تست مکالمه و شنیدن زبان جدید را دارید؛ سعی در تقویت حافظه شما با کارت‌های حافظه و تکنیک‌های یادگیری ذهنی بلندمدت دارد و دایما آموخته‌های قبلی شما را محک می‌زند.

قطعا Vocly یک برنامه کامل آموزش زبان نیست ولی به شما کمک می‌کند در کنار اپلیکیشن‌های دیگر یا کتاب‌ها، فیلم‌های آموزشی و کلاس‌های زبان، بیشتر و بهتر یاد بگیرید.

اپلیکیشن Vocly را برای اندروید و iOS از منبع‌های گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود کنید. این برنامه در هر دو پلتفرم رایگان است.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.