سلفی‌ها و عکس‌های خود را با هوش مصنوعی گوگل، به سبک آثار نقاشان مشهور کلاسیک درآورید!

1

گوگل اپلکیشن محشر هنر و فرهنگ Google Arts & Culture خود را ابزاری برای ترویج فرهنگ، ارتقای ذوق هنری و زنده کردن حس زیبایی‌شناسی کرده است. (دانلود از گوگل پلیدانلود از اپ استور)

در تازه‌ترین اقدام خلاقانه، گوگل با همکاری مرکز Getty، موزه هنر MOA ژاپن و گالری ملی لندن، ویژگی تازه‌ای به نام «تبدیل هنری» یا Art Transfer را به اپلیکیشن خود افزوده است.

حالا این ویژگی تبدیل هنری چیست و چه کاری می‌کند؟

هر یک از نقاشان بزرگ کلاسیک برای خود سبکی داشته‌اند. نوع ضربه قلم نقاشی آنها روی بوم، استفاده از رنگ‌ها، تفسیر و تلقی ذهنی‌شان از چهره‌ها و محیط اطراف و روحیات‌شان، آثار آنها را یگانه و برای اهل فن، قابل شناسایی کرده است.

حالا گوگل با کمک هوش مصنوعی ویژگی تبدیل هنری را در اپلیکیشن خود به شما پیشنهاد می‌کند. با کمک این ویژگی می‌توانید عکسی بگیرید یا یکی از عکس‌های از قبل موجود در گوشی و تبلت خود را ارائه کنید و یک نقاشی به سبک هر تابلو و هر نقاش، تحویل بگیرید.

گوگل تاکید کرده که ویژگی تبدیل هنری، یک فیلتر عکس ساده نیست و هوش مصنوعی هر بار سعی می‌کند که اجزای موجود در عکس را شناسایی کند و آنها را به تناسب هر نقاشی، تغییر بدهد.

برای استفاده از این ویژگی بعد از باز کردن اپلیکیشن، روی آیکون دوربین در زیر اپلیکیشن تپ کنید و بعد Art Transfer را انتخاب کنید، عکس مورد نظر را انتخاب کنید و سپس یکی از 37 نقاشی موجود را انتخاب کنید. ظرف چند ثانیه، عکس شما، حال و هوایی شبیه تابلوی نقاشی مورد نظر پیدا می‌کند.

البته به احتمال زیاد شما برای استفاده از این اپلیکیشن و این ویژگی تازه، مجبور هستید که چنان که افتد و دانی، آی‌پی فرنگی داشته باشید!

مراحل ساده کار را در زیر مشاهده می‌کنید:


   
1 نظر
  1. مینا می گوید

    استفاده کردم ازش… خیلی باحاله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.