صندلی گیمینگ ریزر با پشتی خمیده و قابل تنظیم، دسته‌های ۴D و طراحی لوکس معرفی شد

1

شرکت ریزر از اولین صندلی گیمینگ خود با نام Razer Iskur رونمایی کرد. این صندلی هم از نظر قیمت (۴۹۹ دلار) و هم از شکل ظاهری بسیار به صندلی‌های معروف Secretlab Omega و Titan شبیه است.

ریزر می‌گوید برای طراحی این صندلی هیچ‌گونه همکاری با شرکت Secretlab نداشتند و طراحی Razer Iskur کاملا در داخل این شرکت انجام گرفته است.

اما مقایسه تصاویر صندلی Iskur ریزر با صندلی‌های Omega و Titan شرکت Secretlab، شباهت‌های زیادی میان آن‌ها مشاهده می‌شود؛ از شکل خمیدگی صندلی تا دسته‌ها و پایه‌ها!

ریزر در صندلی خود به ستون فقرات گیمرها اهمیت زیادی داده است و می‌گوید طوری این صندلی را ساخته تا بالاترین ارگونومیک و راحتی را برای کاربران در یک بازی چند ساعته فراهم کند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

همان‌طور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید؛ هر کاربر براساس ستون فقرات و راحتی کمر خود می‌تواند زاویه پشتی صندلی Iskur را کم و زیاد کند تا به یک تنظیم مناسب با بدن خود برسد. حداقل باید گفت صندلی گیمینگ ریزر در این قابلیت بهتر از صندلی‌های رایج بازار است و دست بالاتری دارد.

این صندلی می‌تواند وزنی نزدیک به ۳۰۰ پوند یا ۱۳۶ کیلوگرم را تحمل کند. بعید است گیمری با وزن بالاتر از این در جهان داشته باشیم. ارتفاع صندلی Iskur حدودا ۱.۹ متر است. فضای صندلی به اندازه کافی بزرگ است تا برای هر بدنی راحت باشد.

طراحی پوست ماری پشتی و کفی صندلی جالب است و رنگ مشکی کامل با خط‌های تیره اطراف آن، حس متفاوت‌تری از یک صندلی ساده به آدم منتقل می‌کند.

دسته‌های این صندلی هم در ارتفاع و هم در طول قابل تنظیم هستند تا هر کاربر براساس مکان تکیه‌گاه دست خود بتواند دسته‌های صندلی را جلو و عقب یا بالا و پایین کند. این صندلی با یک بالشتک کوچک نیز عرضه می‌شود تا گردن کاربران هم در حمایت کامل قرار بگیرد.

بسیاری از گیمرها به خاطر نگهداری از ستون فقرات خود سراغ صندلی‌های بسیار راحت Omega و Titan شرکت Secretlab رفتند و اکنون ریزر می‌خواهد دقیقا جای این صندلی‌ها را در بازار بگیرد.

به‌ویژه اینکه شرکت ریزر تولیدکننده حرفه‌ای سخت‌افزارهای گیمینگ است و اکنون با تولید صندلی Iskur به نوعی اکوسیستم خود را برای گیمرها کامل کرده است.

صندلی Iskur ریزر برای پیش‌خرید روی سایت این شرکت قرار گرفته ولی قرار است اطلاعات جزئی‌تر بیشتری از این صندلی لوکس در پایان سال عرضه شود.

منبع

   
1 نظر
  1. پژمان طیبی می گوید

    فکر کنم تنها شرکتی که هم لپ تاپ تولید میکنه و هم صندلی ! همین ریزر باشه …
    دی:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.