تا به حال به عواقب حوادث ناگوار در زندگی خود اندیشیده‌اید؟

0

رپورتاژ

شرکت بیمه ایران از آذرماه  ۱۳۱۴ در صنعت بیمه ایران شروع به فعالیت  کرد. مشهد ،اصفهان،همدان ،اهواز ،بوشهر از جمله شهرهایی بودند که توانستند اولین فعالیت بیمه ای خود را تحت نظارت بیمه ایران آغاز کنندو اکنون بعد از سپری شدن ۸۵ سال از تاسیس این شرکت دارای ۲۰۵ شعبه فعال در سطح کشور در قالب مجتمع خدمات بیمه ای میباشد که شعبه میدان فاطمی بیمه ایران در تهران یکی از این شعب فعال در سراسر کشور است. همچنین لازم به ذکر است که بیمه ایران در خارج از کشور هم فعالیت خود را ادامه داده و در حال حاضر دارای ۱۲ شعبه فعال میباشد با این حساب میتوان گفت که با افتخار بیشترین سهم از بازار بیمه و بزرگترین شبکه فروش بیمه در دست بیمه ایران است.

بیمه نامه شخص ثالث

یکی از مهمترین بیمه هایی که همه ما با آن سرو کار داریم بیمه شخص ثالث میباشد. احتمالا کم و بیش با این بیمه نامه آشنایی دارید و میدانید که در چه مواقعی از آن استفاده میشود. در مورد وسیله های نقلیه میتوان گفت تنها بیمه اجباری برای خودروها بیمه شخص ثالث بیمه ایران میباشد به این معنی که از زمان تولید خودرو و عرضه آن به بازار حتما باید برای آن بیمه خریداری شود شاید شما وسیله ای خریداری کنید و لی فعلا قصد استفاده از آن را نداشته باشید به طور واضح تر مثلا در پارکینگ خود از آن نگهداری کنید و این فکر را داشته باشید که چون از آن استفاده نمیکنید پس ضرورت برای خرید یک بیمه نامه نمی بینید! پس همیشه به یاد داشنه باشید که هر وسیله نقلیه موتوری نیازمند یک بیمه نامه شخص ثالث میباشد

بیمه شخص ثالث در دو بخش جانی و مالی پوشش دهی دارد. بخش مالی مربوط به جبران خسارت های مالی که بیمه گذار در جریان یک حادثه به اتومبیل دیگری وارد مینماید. بخش جانی نیز مربوط به آسیب به شخص ثالث و خود راننده میباشد.

 بیمه عمر و بازنشستگی

از جمله شرکت‌­های بیمه‌­ای که تنوع بسیار زیادی در ارائه بیمه نامه‌های عمر دارد بیمه عمر ایران است که در طرح ­های مختلف فرآ­یند سرمایه گذاری و پوشش‌­های بیمه‌ای را برای بیمه گذاران ارائه می‌کند. بیمه عمر  و بازنشستگی زندگی مان از جمله جدیدترین بیمه های زندگی بیمه ایران میباشد.

در این بیمه نامه محدودیت سنی نداریم و تمامی افراد از بدو تولد میتوانند تحت پوشش بیمه قرار گیرند.همه افراد چه شاغل و غیر شاغل کود کان زنان خانه دار  نیز در بیمه عمر و بازنشستگی میتوانند خود را تحت پوشش بیمه قرار دهند. پوشش هایی که در این بیمه نامه ارائه میشود شامل فوت در اثر حادثه ، پرداخت هزینه های پزشکی در اثر حادثه ، در یافت مستمری از کار افتادگی  در اثر حادثه ،پوشش امراض خاص و درمان سرطان  میباشد.

در بیمه عمر و بازنشستگی امکان دریافت وام بدون ضامن از سال دوم فراهم شده و بیمه گذار میتواند از صندوق بیمه ۹۰ درصد ارزش بازخرید خود را به صورت وام دریافت نماید .از دیگر امتیازات این بیمه نامه برای بیمه گذار پرداخت مستمری در پایان بیمه نامه میباشد و این امکان وجود دارد که شخص خود تعیین کننده باشد که کل مبلغ بازخریدی را دریافت نماید یا از آپشن مستمری استفاده نماید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.