اپرا وینفری در این مصاحبه رو در روی اوباما نشست، بدون رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی از بیم کرونا! ولی حقیقت چیز دیگری بود …

0

اپرا وینفری -چهره سرشناس رسانه‌ای آمریکا- به تازگی در قسمتی از شوی تلوزیونی خود در اپل تی وی که گفتگوی اپرا یا Oprah Conversation نام دارد با باراک اوباما مصاحبه کرده است.

در این قسمت اوباما از قسمت‌های مختلفی از زندگی‌اش صحبت کرد و اتفاقا این قسمت، بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

اما چیز شگفتی‌آور این بود که این دو چرا در یک اتاق با فاصله کم از هم نشسته بودند و چرا اصلا ماسک به صورت نداشتند؟!

بعد از اینکه گفته شد، گفتگو به صورت مجازی انجام شده و این ویدئو بازسازی شده، همه خواستند باور کنند، اما ویدئو آنقدر خوب ساخته شده بود که باور کردنش سخت بود.

حقیقت این است که اوباما حین این مصاحبه در استودیویی‌اس در واشنگتن بود و اپرا در خانه‌ای در سانتا باربارا به سر می‌برد.

هر یک از آنها بر روی یک صندلی مشابه نشسته بودند و این شاید تنها جنبه واقعی و دستکاری‌نشده در ویدئو بود. هر دوی آنها در اتاق‌هایی با پس‌زمینه سبز‌رنگ نشسته بودند.

تا اینجای کار اصلا تازگی ندارد، اما چیزی که ویدئو را واقعی کرده بود این بود که یک استودیوی مجازی ساخته شده بود تا پشت‌زمینه ساختگی ویدئو باشد. به موازات حرکت دوربین در اتاقی که اپرا در آن به سر می‌برد، دوربین حرکات مشابهی در استودیوی مجازی و اتاق اوباما انجام می‌داد و بعد همه اینها با هم سینک می‌شد و ویدئویی به شدت واقع‌گرا ایجاد می‌کرد.

از نظر تکنیکی اینکه در یک آن دیتای تصاویر اوباما و لباسش، میز کنار‌ دستش؛ لیوان او حتی سایه‌هایش با تصاویر اتاق اپرا با کمک فیبر نوری منتقل شوند و با هم دربیامیزند، بسیار جالب است.

به ویدئویی در این مورد توجه کنید:

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.