امکان استریم اسپاتیفای روی اپل واچ بدون نیاز به گوشی آیفون فراهم شد

0

اگر یک اپل واچ با قابلیت اتصال به شبکه‌های سلولی و اسپاتیفای دارید؛ اکنون می‌توانید آهنگ‌ها و پادکست‌ها را بدون نیاز به وای‌فای و گوشی آیفون گوش کنید.

این یک تغییر بزرگ است؛ تغییری که بسیاری از مردم منتظر آن بودند و به این معنی است که می‌توانید آهنگ‌های اسپاتیفای را به طور مستقیم از روی اپل واچ در هدفون بلوتوث گوش کنید و گوشی آیفون را در خانه بگذارید.

تا چند روز پیش، اپل واچ یک منبع برای کتابخانه اسپاتیفای بود اما هنوز به گوشی آیفون در نزدیکی خود احتیاج داشتید. اکنون و با آخرین به‌روزرسانی منتشر شده برای این ساعت هوشمند اپل، بدون نیاز به همراه داشتن آیفون، می‌توانید اسپاتیفای را اجرا و به آهنگ‌ها گوش کنید. این یک ویژگی بزرگ و تغییردهنده بازی به نفع اپل واچ است.

اسپاتیفای آزمایش پشتیبانی از استریم برنامه اپل واچ خود را از چند ماه پیش آغاز کرده و اکنون این نسخه جدید به طور گسترده و سراسری در دسترس کاربران اپل واچ است. این یک به‌روزرسانی سمت سرور است و نیازی نیست کاربران نسخه جدید را دانلود و نصب کنند.

یعنی خبر خوب این است که این به‌روزرسانی کاملا خودکار اتفاق می‌افتد و نیازی به هیچ‌کاری سمت کاربر نیست. اما شاید چند روز طول بکشد تا همه کاربران اپل واچ به این به‌روزرسانی دسترسی پیدا کنند.

اگر هنوز اپلیکیشن Spotify روی اپل واچ شما به‌روزرسانی نشده باشد؛ هنگام گوش دادن به آهنگ از شما می‌پرسد می‌خواهید یک استریم روی اپل واچ داشته باشید؟ اگر هنوز با این سوال مواجه هستید؛ باید کمی صبر کنید تا به‌زودی آخرین به‌روزرسانی آن انجام شود.

یک ویژگی تغییردهنده بزرگ بازی

اسپاتیفای می‌گوید: «بعد از یک دوره آزمایشی اولیه، ما اکنون قابلیت استریم را به برنامه Spotify در اپل واچ اضافه کردیم.»

برای پخش موسیقی از طریق اپل واچ به جای آیفون، تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که اپل واچ شما از به یک اینترنت موبایل یا وای‌فای متصل به اینترنت وصل باشد. وقتی در بیرون از خانه و در حال حرکت هستید؛ باید به شبکه‌های سلولی موبایل LTE وصل شوید.

برای اجرای موسیقی‌ها و آهنگ‌های سرویس اسپاتیفای خود می‌توانید به اهنگ‌های اخیرا پخش شده بروید یا از سیری بخواهید آلبوم، ژانر و خواننده خاصی را در اسپاتیفای پخش کند. به نظر می‌رسد در اپلیکیشن Spotify هیچ موتور جست‌وجویی وجود ندارد.

هنوز پشتیبانی از پلی‌لیست آفلاین به اسپاتیفای افزوده نشده است؛ در صورتی که بسیاری از کاربران این درخواست را داشتند و روی برخی از ساعت‌های هوشمند رقیب اپل واچ مانند سامسونگ گلکسی واچ ۳ در دسترس است.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.