شرکتی که دفترها و محل‌های کار کوچک و مدرن و زیبایی تولید می‌کند که در حیاط خانه هم قابل نصب هستند!

0

دوره، دوره کرونا و قرنطینه‌ها و دورکاری‌ها است. از میان دورکارها البته تعداد اندکی، شرایط آرمانی کار در منزل را مهیا کرده‌اند. بیشتر آنها همان میز کار سابق و اتاق شلوغ و تنگ و باریک سابق را دارند و با همین شرایط خود را تطبیق داده‌اند.

اما یک شرکت استونیایی به نام Ööd در این میان فکر بکری کرده است و دفاتر زیبا و کوچک و پیش‌ساخته‌ای طراحی کرده است که قابل نصب در حیاط و محوطه بدون استفاده یک منزل هم هستند. این دفاتر به زودی از طریق آمازون هم قابل خرید خواهند بود. هزینه خرید آنها ۱۹۹۰۰ دلار است.

این شرکت را ۲ برادر به نام یاک و آندره‌آس تیک تاسیس کرده‌اند. ایده این شرکت وقتی به ذهن آنها خطور کرد که برای کوهنوردی بیرون رفته بودند، اما هیچ کلبه و خانه کوچکی در کوهپایه‌ها برای استراحت پیدا نکردند.

به همین خاطر به نظرشان رسید که می‌شود با ساختن اتاق‌هایی که به درد یک استودیو، اتاق پخش موسیقی و فیلم، یوگا، باغچه زمستانه بخورد، به این نیاز مردم پاسخ داد.

تبلیغ: رایگان: تست MBTI + تفسیر ویدیویی تیپ شخصیت و سازگاری شغلی

دفاتر پیش‌ساخته آنها یازتاب‌دهنده سبک معماری مینیمالیسم هستند و ۲ اندازه دارند: نمونه ۹ متر مربعی و نمونه ۲۰ متر مربعی.

طرح اصلی همه این اتاق‌ها یکسان است و با این الگو و شالوده اصلی، آنها کاربری‌های متفاوت برای آن تعریف کرده‌اند و محصولات فرعی متنوع ساخته‌اند. از دفتر اداری گرفته تا اتاق سونا.

از این اتاق‌ها حتی می‌شود به عنوان محل‌های اقامتی کوچک هم استفاده کرد.

نصب قطعات پیش‌ساخته ۳ تنی ، تنها چند ساعت زمان می‌خواهد.

سطح بیرونی این اتاق‌ها آینه‌ای است و ۸۰ درصد نور خورشید را بازتاب می‌دهد و مانع دید به داخل از بیرون می‌شود. با این توضیح، نیازی به پرده هم نیست.

منبع businessinsider

 
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.