این چاله ۲۵ ساله در یکی از خیابان‌های روسیه، صفحه اینستاگرام خودش را دارد!

0

در یکی از شهرهای شرقی روسیه به نام Yuzhno-Sakhalinsk ، چاله‌ای در یکی از خیابان‌ها وجود دارد که آنقدر ترمیم‌اش به تاخیر افتاده که شهرتی برای خود به هم زده است!

در اروپای شرقی و روسیه و چنان که افتد و دانی برخی کشورهای دیگر، چاله‌های خیابانی گاه چنان جاودان می‌مانند که بهتر است آنها را جزو عوارض طبیعی زمین، رده‌بندی کرد!

از عمر چاله این شهر روسی ۲۵ سال می‌گذرد. در ماه سپتامبر یکی از شهروندان این شهر به نان نیکولای تصمیم گرفت که صفحه اینستاگرام این چاله را راه بیندازد، صفحه‌ای که الان ۱۶ هزار دنبال‌کننده دارد! این شهروند با زبان اول شخص و از قول این چاله عکس‌ها و کپشن‌های پست می‌کند.

خبر این چاله به رسانه‌های بزرگ هم کشیده و حتی برخی از یوتوبرها و اینفلوئنسرهای روسی به این شهر کوجگ سفر کرده‌اند تا سلفی‌های با چاله بگیرند.

علیرغم همه این طعنه‌ها، هنوز هم تعمیر این چاله به تاخیر می‌افتد.

جالب است بدانید که این چاله در روسیه و اوکراین برای خودش خواهرخوانده‌هایی پیدا کرده. حتی مدل‌ها هم با این چاله‌ها عکس می‌اندازند.

خبر آخر اینکه برنامه‌ریزی ترمیم کامل این چاله ابتدا به سال ۲۰۲۴ موکول شده بود. اما فشار اینستاگرامی و رسانه‌ای باعث شده که ترمیم آن به جلو بیفتد و سال بعد شاید دیگر عمر این چاله ۲۵ ساله به انتها برسد!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.