معرفی یک مینی‌سریال دیدنی با بازی برایان کرانستون: Your Honor

0

در سال ۲۰۲۰ یاد گرفته‌ایم که به جای دل بستن به سریال‌های چندسیزنی، مینی‌سریال‌ها را دنبال کنیم.

سریال دفاع از جیکوب یکی از بهترین مینی‌سریال‌های سال بود و سریال undoing با بازی نیکول کیدمن و هیو گرانت هم با اندکی اغماض، یک نمونه خوب دیگر از مینی‌سریال‌ها.

جالب است است که سریال جدیدی که در این پست می‌خواهم به شما معرفی کنم، تقریبا همان سبک دفاع از جیکوب و undoing را. سبک دو مینی‌سریال قبلی ، سبک جنایی و تعلیق بود و ما را تا قسمت آخر منتظر نگه می‌داشت و در انواع قضاوت اخلاقی و منطقی غوطه‌ور می‌کرد تا بدانیم که قاتل چه کسی است و اگر ما به جای قهرمان‌های داستان بودیم چه می‌کردیم!

در سریال جدید Your Honor البته در همان قسمت اول می‌دانیم که چه کسی جرم را مرتکب شده، اما در ادامه با کابوس فرد مقصر و پدر برای جان به درد بردن از امواج این حادثه روبرو می‌شویم.

مینی‌سریال جدید ۱۰ قسمتی است و ساخته شبکه Showtime است. تازه یک قسمت از آن پخش شده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این سریال در واقع‌بازسازی یک سریال دیگر با عنوان Kvodo است.

بی‌شک بازی برایان کرانستون در این سریال، اسباب مشهور شدنش را فراهم کرده است. در سریال Breaking Bad یک آموزگار شیمی بعد از یک رشته فشار و بدبیاری و ابتلا به سرطان متوجه شد که جز بد شدن، راه حلی برای گذران زندگی نخواهد داشت. او از مهارت‌های عالی خود در شیمی برای تبدیل شدن به یک غول خلافکاری استفاده کرد.

و حالا در سریال Your Honor ما شاهد هستیم که یک قاضی درستکار و سختکوش، چطور مجبور می‌شود از مهارت‌های خود در مسیری به جز اجرای قانون استفاده کند. او با تلخی درمی‌یابد که ریزه‌کاری‌هایی که در دوران حرفه‌ای خود تجربه کرده، به او کمک می‌کند که جان یکی از عزیزانش را نجات بدهد.

شوربختانه حادثه ایجاد شده او و خانواده‌اش را در معرض انتقام‌گیری یک رئیس باند خلافکاران قرار داده و هاله‌ای از ترس و شرم و دودلی را بر او مستولی کرده است.

همین‌ها نوید می‌دهند که ما با یک مینی‌سریال تریلر روبرو باشیم و فعلا ابزار وقت‌گذرانی‌مان برای ده هفته‌ای مهیا می‌شود.

فعلا یک قسمت از سریال پخش شده و سریال کاملا تر و تازه است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.