اپرپاد گم شده این مرد در عجیب‌ترین جای ممکن پیدا شد!

0

سه‌شنبه پیش یک مرد ۳۸ ساله به نام برد گوتیه، بعد از خواب متوجه شد که یکی از ایرپادهایش گم شده. او وقتی به خواب رفته بود، آنها را به گوش داشت، اما حالا یکی از ایرپادها گم شده بود. همه جا را دنبال ایرپاد گم شده گشت، اما موفق نشد آن را پیدا کند.

در ادامه روز گوتیه، بی‌خیال شد و به کارها معمولش پرداخت تا اینکه درد عجیبی در قفسه سینه‌اش حس کرد. یک لیوان آب برداشت تا با تصور ترش کردن و برگشت اسید معده، خودش را از درد خلاص کند. اما چیز عجیب و ترسناک این بود که آبی که خورده بود به دهانش بازگشت و او به سرفه افتاد.

مشکل آنقدر زیاد بود که او مجبور شد به جلو خم شود تا همه آب خارج شود. قضیه را نادیده گرفت و حتی مشغول برف‌روبی حیاط خانه‌اش شد. اما باز هم فکر ایرپاد گم شده رهایش نکرد. حتی همسر و پسرش هم نتوانستند ایرپاد را پیدا کنند.

در همین حین ابتدا به شوخی، فرضیه‌ای در ذهن همسر و پسرش شکل گرفت. آنها گم شدن ایرپاد و گیر کردن آب در گلوی مرد را کنار هم گذاشتند و گفتند نکند در حین خواب یکی از آنها را خورده باشد.

شوخی بامزه‌ای بود، اما هر چه که گذشت، فرضیه منطقی‌تر به نظر رسید. بعد از ۱۰ دقیقه از شکل گرفتن این تخیل، آنها دیگر درنگ را جایز ندانستند و به بیمارستان رفتند.

آنجا اولین کار، گرفتن اشعه ایکس از قفسه سینه او بود که مشخصا یک جسم خارجی در مری او نشان داد.

خوشبختانه با آندوسکوپی پزشکان توانستند، ایرپاد را از مری او خارج کنند.

اما سرنوشت ایرپاد: اسپیکرش هنوز سالم است، اما میکروفن‌هایش از کار افتاده‌اند!

منبع dailymail
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.