مروری بر کتاب‌های پرفروش فهرست نیویورک تایمز در هفته‌ای که گذشت

0

مجله «نیویورک تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته لورا دیو با کتاب جدیدش تحت عنوان «آخرین چیزی که او به من گفت» در صدر پرفروش‌های نیویورک تایمز در بخش آثار داستانی چاپی و الکترونیک قرار گرفت. در فهرست جدید تفاوت‌هایی را با فهرستی که هفته‌ی گذشته منتشر شد شاهد هستیم.

به نقل از نیویورک تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی و الکترونیک این هفته خواهیم داشت.

«آخرین چیزی که او به من گفت» نوشته لورا دیو این هفته در رتبه نخست پرفروش‌ها قرار دارد. کتاب جدید انتشارات س یمون و شوستر درباره هانا هال است که حقیقتی ترسناک را درباره همسر گمشده‌اش فهمیده است. (سولی» نوشته جان‌گریشام این هفته در رده دوم پرفروش‌ها قرار دارد. داستان جنایی جدید نویسنده آمریکایی درباره ساموئل سولیمان است که بورسیه تحصیلی در دانشگاه کارولینا به دست می‌آورد و تلاش می‌کند خانواده خود را از جنوب سودان که درگیر جنگ و خونریزی است با خود به آمریکا بیاورد.

پروژه هیل ماری)) نوشته اندی ویر در رتبه سوم پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد. رایلند‌گریس تنها و دور از خانه از خوابی طولانی بیدار می‌شود و سرنوشت بشر در دستانش است.

جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته ولیا ونز این هفته در جایگاه چهارم پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی‌اش نقش زیادی در محبوبیت داستان أونز داشت.

بیست و یکمین تولد» نوشته جیمز پترسون و ماکسین پترو در هفته اول انتشار در رده نخست پرفروش‌ها قرار گرفت اما این هفته در رتبه پنجم قرار دارد. بیست و یکمین کتاب از مجموعه « قتل باشگاه زنانه مدرکی جدید برای یافتن مادری گمشده رو می‌کند.

زمانی که عدالت خوابیده است» نوشته استیس آبرامز در رتبه ششم این هفته قرار گرفته است. وقتی عدالت به خواب رفته است، کارمند قانون مجبور می‌شود به تنهایی برای حل کردن معمایی بحث برانگیز پا به میدان بگذارد.

«آن تابستان» نوشته جنیفر واینر در جایگاه هفتم پرفروش‌های این هفته قرار دارد. دیزی کفاش ایمیلی دریافت می‌کند که به اشتباه برایش ارسال شده است و مخاطب اصلی آن ایمیل زنی است که زندگی مرفه دارد. دیزی در ادامه متوجه می‌شود این ایمیل چیزی بیشتر از یک خطاست و اتفاقات دیگری در راه است.

کتابخانه نیمه شب» نوشته‌گریس هیگ این هفته در رتبه هشتم پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد. کتابخانه‌ای بین مرگ و زندگی وجود دارد که در آن به شما می‌گوید یک انسان می‌تواند چند نوع زندگی مختلف را تجربه کند. نورا احساس می‌کند وظیفه دارد اتفاقی را که سال‌ها پیش رخ داده است عوض کند و این بار تصمیم بهتری بگیرد. چهار باد» نوشته کریستین هانا پس از گذشت شانزده هفته همچنان در فهرست پرفروش‌ها حضور دارد و در جایگاه نهم قرار گرفت. السا در یک دوراهی بزرگ گیر کرده است و باید بین سفر به غرب و حفظ خانواده و مزرعه یکی را انتخاب کند. «مرد قمارباز» نوشته دیوید بالداچی این هفته در رده دهم قرار دارد. آلویسیوس، کهنه سرباز جنگ جهانی دوم تازه از زندان بیرون آمده است. تصویری دقیق از دهه ۱۹۵۰ میلادی به خواننده ارائه می‌شود وسرباز پیر در تلاش است بار دیگر و با وجود خاطرات تلخ به زندگی برگردد.

منبع: روزنامه سازندگی


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.