تزریق ژل در کرج

0

رپورتاژ

در این مقاله از سایت کلینیک آلا قصد داریم در رابطه با یکی از خدمات خود یعنی تزریق ژل در کرج ، و در کل هر آنچه که باید دررابطه با تزریق ژل بدانید با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. چرا که با بالا رفتن سن بخش‌هایی از صورت دچار چروک شده و یا افتادگی پیدا می‌کند. و این می‌تواند در نتیجه کاهش کلاژن در زیر پوست باشد.‌‌‌‌ با افزایش حجم این بخش‌ها و همچنین تزریق مواد مؤثر در آن‌ها چروک و شل‌شدگی پوست رفع می‌گردد. این گونه فرد با کمک تزریق ژل توانسته جوانی و شادابی خود را تا حد زیادی بازگرداند. همه ما دوست داریم جوانیمان را حفظ کنیم و از پیری گریزانیم.پس در ادامه با ما همراه شوید.

تزریق ژل چیست؟

فیلرها، پرکننده‌ها یا حجم‌دهنده‌های پوستی به موادی گفته می‌شود که ساختاری مشابه ژل دارند و برای جوانسازی پوست استفاده می‌شوند. از تزریق فیلرهای پوستی در زیر پوست می‌توان برای جبران حجم از دسته رفته، رفع چین و چروک‌ها، بهبود شکل انحناهای سطحی (کانتور) صورت و بدن استفاده کرد.

دلایل در کاهش برجستگی گونه

در نگاه هر یک از ما، یک رخ زیبا چند وجه دارد؛چشم است و ابرو و لب و گونه. این آخری را هرکسی ندارد.

نداشتن گونه یا دلیل های ذاتی و وراثتی دارد مثل: فردی حتی در جوانی گونه هایی صاف و مسطح دارد و یا گذر زمان و فرارسیدن دوران میان سالی و پیری است که برجستگی گونه های اشخاص را از بین می برد.

این امر به این دلیل است که در طول سال ها با توجه به افزایش سن از بین رفته است. همانطور که سن ما افزایش می یابد، ما حجم سطح چربی ظاهری گونه ای را از دست می دهیم، که به خاطر پوست بسیار شل منجر به گود شدن چانه، ظاهر بدقیافه، زیر چشم گود شده، وچین و چروک های برجسته مربوط به لب و بینی می شود. در واقع، بسیاری از ما ایرانی ها حجم متوسط گونه شان را به عنوان اولین علامت پیری از دست می دهند، اما تا زمانی که مراحل پیشرفته تر پیری صورت گیرد آن آشکار نمی شود، صبر نکنید تا خیلی دیر شود!

تزریق ژل گونه در کرج

اسید هیالورونیک و اسید پلی لاکتیک دو نوع ژل پرکننده پوستی که توسط سازمان جهانی دارو (FDA) تایید شده است که برای استفاده در ناحیه گونه و زیر چشم توصیه می‌شوند. این نوع فیلرهای پوستی موقتی اما با دوام بالا می‌باشند. آن‌ها به عنوان بهترین ژل برای تزریق گونه با کم ترین عارضه معرفی شده‌اند.

کلینیک پوست، مو و لیزر آلا با دارا بودن بهترین متخصص ها شما را در مراقبت از زیبایتان با روزترین و باکیفیت ترین تجهیزات و  قیمت مناسب همراهی میکند.
جهت انجام مشاوره با شماره ۰۹۳۵۲۵۰۰۸۴۷ تماس حاصل فرمایید.

تزریق ژل لب در کرج

لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد. تزریق ژل لب می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت.در این مقاله از سایت آلا کلینیک علاوه بر معرفی یکی خدمات خود یعنی تزریق ژل لب در کرج ، هر آنچه که باید متقاضی قبل و بعد از انجام تزریق ژل لب بدانبد را برای شما خواهیم گفت.پس با ما همره شوید.

تزریق ژل لب کرج

تزریق ژل به لب بسیار رایج شده است. شاید به همان اندازه که مردم موهایشان را هایلایت می‌کنند، رایج باشد. از این گذشته، تزریق ژل به لب بسیار در دسترس است. یعنی شما می‌توانید در برخی آرایشگاه‌ها، مطب پزشکان با تخصص‌های مختلف، شاید منزل همسایه، درمانگاه‌ها و … به لب‌های خود ژل تزریق کنید. اما باید به شما یادآوری کنیم که حجم‌دهی به لب‌ها یک عمل زیبایی و پلاستیک واقعی است و اگر به درستی انجام نشود، با عوارض و خطرات خاص خود همراه است.

مرکز پوست، مو  لیزر آلا
گوهدشت، فلکه اول، برج پارمیدا
طبقه ۲ – واحد ۲۰۱
۰۲۶۳۴۰۹۳۱۳۵

 

این محتوی توسط تیم “مهراکت” تنظیم و ارسال شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.