اشتراک مطالب توییتر از طریق استوری اینستاگرام آسان شد

1

هر شبکه اجتماعی، جو خاص خودش را دارد و متناسب با اتمسفر آن، انتظار فعالیت متفاوتی از کاربران حرفه‌ای یا نیمه‌حرفه‌ای و اهل رسانه در آنها می‌رود. برای مثال شما نمی‌توانید با همان حال و هوای اینستاگرام در توییتر فعالیت کنید، چرا که سخت توسط کاربران جریمه می‌شوید و برعکس.

اما به هر حال بسیاری موارد پیش می‌آید که ما دوست داریم توییت‌های جالب یا خبری را در اینستاگرام خودمان به نحوی به اشتراک بگذاریم. تا حالا شیوه اصلی این کار، گرفتن اسکرین شات و اشتراک مطلب در قالب پست یا استوری بود.

اما حالا با به‌روزرسانی اپلکیشن توییتر و نیز استفاده از امکان اشتراک پست iOS شما می‌توانید راحت‌تر مطالب توییتر را وارد استوری‌های خود کنید.

برای این کار به سادگی روی آیکون اشتراک زیر توییت مورد نظر، تپ کنید و در صفحه‌ای که بالا می‌آید Instagram Stories را انتخاب کنید.

توییتی که در استوری برای اشتراک‌گذاری ظاهر می‌شود، می‌تواند در صورت لزوم توسط شما اندازه‌اش تغییر داده شود و مکانش تغییر کند و مثل همه استوری‌ها، متن و استیکر و موسیقی روی آن گذاشته شود.

البته خیلی‌ها ممکن است، هنوز به همان اسکرین شات گرفتن علاقه بیشتری نشان بدهند. توجه کنید که حتی در مورد توییت‌های دارای ویدئو یا گیف هم آنچه وارد استوری می‌شود یک تصویر ایستا خواهد بود.

توجه بفرمایید که iOS شما هم باید به‌روز باشد.

منبع

   
1 نظر
  1. زیبا می گوید

    سلام من چندباری تو شب ها دچاره همین فلج خواب بودم و هی تو فکرو خیال میرفتم که نکنه اگه چشمامو ببندم بنیرم و به زوررررررر خودمو حرکت میدادم حتی نمتونستم حرف بزنم. انقدر میترسیدم ولی نمدونم چرا اینجوری میشدم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.