به صورت تصادفی با Map Crunch روانه خیابان‌های کشورهای مختلف شوید و یا در دل طبیعت گم شوید!

0

اگر در روز تعطیل مجبور هستید که در خانه بمانید یا کلا به هر دلیل قرار است روز ملال‌انگیزی را طی کنید، بد نیست که Map Crunch استفاده کنید. کاری که Map Crunch خیلی ساده است، به صورت رندم مناطر جالب از گوگل اسریت ویو یا نمای خیابان‌های گوگل انتخاب می‌کند و به شما نشان می‌دهد.

با هر بار فشردن دکمه Go می‌توانید به خیابان جدیدی بروید یا یک منظره تازه از طبیعت جایی از دنیا را ببینید.

این پرش بین منظره‌ها رندم انجام می‌شود. اگر از منظره‌ای خوشتان آمد می‌توانید، دکمه ذخیره را بزنید و عکسی از منظره را بگیرید.

اما با استفاده از همین Map Crunch می‌توانید بازی جالبی هم در خانه ترتیب بدهید و دقایقی خودتان و اعضای خانواده یا دوستان خود را سرگرم کنید:

با تکه کاغذی قسمتی از مانتیور را که نام محل استریت ویو در آن نوشته شده، بپوشایند. بعد دکمه Go را بزنید و خودتان و بقیه محل گرفته شدن عکس را حدس بزنید.

بعد ببینید که نظر کدامتان درست‌تر بوده. برای این کار سیستم امتیازدهی ترتیب بدهید. مثلا به درست حدس زدن نام قاره، امتیاز یک – نام کشور امتیاز ۲، نام شهر امتیاز ۳ بدهید.

بعد ببینید که در ۲۰ بار استفاده پی در پی چه کسی امتیاز بیشتری گرفته و توانسته با توجه آب و هوا و پوشش گیاهی و وضعیت خیابان و خانه‌های و احیانا لباس و ظاهر مردم، حدس‌های بهتری بزند!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.