این یوپی‌اس‌های ماژولار می‌توانند برقی مصرفی کل یک خانه را تامین کنند و خیلی ساده با یک گوشی موبایل مدیریت شوند

برحسب برق مصرفی خانه، باتری‌های ماژولار به سیستم یوپی‌اس پایه اضافه کنید

0

جدیدترین ایستگاه‌های انرژی شرکت Bluetti به گونه‌ای طراحی شدند تا به آرامی مصرف برق مورد نیاز کل خانه را تامین کنید و در زمان قطعی برق سراسری، فقط نگران روشن نگه داشتن وسایل ضروری نباشید.

در ماه اخیر، دو مدل یوپی‌اس جدید این شرکت به نام‌های AC200MAX و AC300 با پیشرفت‌های قابل توجهی نسبت به نسخه‌های اولیه، روانه بازار شدند. بیشترین تمرکز شرکت Bluetti در ساخت این ایستگاه‌های برق، قابلیت ماژولار بودن سیستم برق آن‌ها است.

شما با تقسیم وزن می‌توانید به راحتی یک یوپی‌اس بسازید که قابلیت حمل و جابه‌جایی از یک نقطه به نقطه دیگر را داشته باشد و فقط در یک اتاق یا خانه استفاده نشود.

این یوپی‌اس‌های ماژولار به گونه‌ای طراحی شدند که می‌توانید از یک مدل پایه مانند AC200MAX شروع کنید که ۲ هزار وات توان مصرفی برق را تامین می‌کند و دارای باتری داخلی ۲۰۴۸ وات ساعتی است. بعد، در صورت نیاز به تامین برق بیشتر، بسته‌های نظیر B230 با ظرفیت ۲۰۴۸ وات ساعت یا B300 با ظرفیت ۳۰۷۲ وات ساعت را به ایستگاه اولیه اضافه کنید تا به یک سیستم برق‌رسانی ۸۱۹۲ وات ساعت برسید.

اگر نیاز به یوپی‌اس قدرتمندتری هستید؛ می‌توانید از مدل بسیار قدرتمندی مانند AC300 استفاده کنید که توان خروجی ۳ هزار وات داشته و اگرچه باتری داخلی ندارد ولی می‌توانید چهار باتری Bluetti B300 به آن اضافه کنید تا به ظرفیت ۱۲۲۸۸ وات ساعت برسد.

حتی با کمک Fusion Box Pro می‌توانید ایستگاه AC300 دوم را هم به ایستگاه اول اضافه کنید تا ظرفیت شما به ۲۴۵۷۶ وات ساعت و خروجی ۶ هزار وات برسد. به همین صورت، می‌توانید سیستم‌های برق پشتیبان را افزایش دهید تا برق ۲۴۰ وات مورد نیاز هر دستگاهی در خانه تامین شود.

البته، باید بتوانید این یوپی‌اس‌های قدرتمند را در زمان معقولی دوباره شارژ و برای استفاده آماده کنید. سیستم AC300 علاوه بر روش‌های شارژ معمول مانند اتصال به پریز برق یا ژنراتور، از شارژ در ایستگاه‌های EV، نیروگاه‌های توربین بادی، پنل‌های خورشیدی و حتی سیستم‌های سقف خورشیدی پشتیبانی می‌کند. با تعداد مناسبی پنل خورشیدی در یک روز آفتابی، می‌توانید خانه خود را کاملا از یک شبکه برق معمولی مستقل کنید.

این یوپی‌اس‌ها از انواع درگاه‌ها و اتصالات بهره می‌برند تا مطمئن شوید هر دستگاه و وسیله‌ای که فکرش را می‌کنید؛ خواه برق AC یا DC را شارژ می‌کنند. به طور مثال، شامل یک درگاه NEMA TT-30 برای تغذیه RV شما، حداکثر ۶ خروجی AC استاندارد، اتصالات USB-A و USB-C و دو پد شارژ سریع Qi هستند.

بسته‌های باتری ماژولار جداگانه B230 و B300 شرکت Bluetti نیز برای فراهم کردن بالاترین انعطاف‌پذیری و داشتن قابلیت‌های چندمنظوره، از یک درگاه USB-A با QuickCharge 3.0 برای گوشی اندرویدی شما و یک درگاه USB-C تا ۱۰۰ وات USB-PD برای لپ‌تاپ و درگاه‌های سبک برای خودرو برخوردار هستند.

اپلیگیشن Bluetti روی اندروید و iOS به شما کمک می‌کند به راحتی از طریق وای‌فای یا بلوتوث به هر ایستگاه یوپی‌اس متصل شده و وضعیت شارژ باتری و دستگاه‌ها را مشاهده کنید.

این سیستم‌های برق‌رسانی جدید از سپتامبر ۲۰۲۱ روانه بازار می‌شوند. سیستم AC300 با قیمت ۲۸۹۹ دلار به همراه یک باتری ماژولار BLUETTI B300 عرضه خواهد شد. قیمت واقعی این پکیج ۳۶۹۹ دلار است که برای پیش‌خرید به قیمت ۲۸۹۹ دلار فروخته می‌شود.

سیستم BLUETTI AC200 MAX نیز در پیش‌خرید ۱۶۹۹ دلار است و در بازار با قیمت ۲۰۹۹ دلار عرضه می‌شود. سفارش این سیستم‌ها از هفته آخر آگوست باز شده و تحویل آن‌ها سه هفته بعد است.

منبع 9to5google
   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.