چگونه ویدئوهای یوتیوب را به فایل‌های صوتی MP3 تبدیل کنیم

استفاده از ابزارهای رایگانی برای استخراج صدا از روی فیلم‌های یوتیوب

0

آیا نیاز دارید فایل صوتی یک ویدئوی یوتیوب را داشته باشید؟ خوش‌بختانه، یک ابزار رایگان عالی برای تبدیل فیلم‌های یوتیوب به فایل صوتی MP3 پیدا کردیم.

این ابزار بهترین روش برای ساخت پادکست از ویدئوهای یوتیوب و گوش دادن به آن‌ها در هنگام ورزش و پیاده‌روی و رانندگی است. همین‌طور، می‌توانید به راحتی صدای ویدئوهای یوتیوب را با دیگران به اشتراک بگذارید.

وب‌سایت YouTube to MP3 Converter یک ابزار رایگان و آسان برای تبدیل ویدئوهای یوتیوب به فایل MP3 است. این ابزار در همه مرورگرهای وب معروف مانند گوگل کروم، اپرا، فایرفاکس، سافاری، مایکروسافت اج و همین‌طور گوشی‌های اندرویدی باز شده و به خوبی کار می‌کند.

برای استفاده از این ابزار باید:

ابتدا آدرس URL ویدئوی یوتیوبی که می‌خواهید صدای آن را استخراج و به فایل MP3 تبدیل کنید؛ پیدا کرده و بعد وارد سایت YouTube to MP3 Converter شوید.

لینک URL ویدئوی یوتیوب را در باکس بالا وارد کنید و روی کلید Go کلیک کنید:

پس از چند لحظه، ویدئوی یوتیوب مورد نظر شما در این صفحه لود می‌شود. از منوی پایین رفتنی کنار این ویدئوی، فرمت فایل MP3 و کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید:

همان‌طور که می‌بینید؛ شما گزینه‌های انتخابی زیادی مانند ۶۴kbps MP3 و ۱۲۸kbps MP3 و ۱۹۲kbps MP3 و ۲۵۶kbps MP3 و ۳۲۰kbps MP3 دارید. این یک قاعده کلی است که هرچقدر نرخ بیت بیشتر باشد؛ کیفیت صدا بهتر خواهد شد. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که هر چقدر نرخ بیت پایین‌تر باشد؛ فایل MP3 کوچک‌تر است.

بنابراین، شما باید میان کیفیت صدا و حجم فایل یکی را انتخاب کنید و سراغ بهترین گزینه بروید. وقتی کیفیت و فرمت فایل خود را انتخاب کردید؛ به طور ساده روی گزینه Convert کلیک کنید:

باید لحظاتی منتظر بمانید تا پروسه تبدیل کامل شود. سپس، سه گزینه پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. گزینه اول که Download و برای دانلود فایل صوتی روی دستگاه محلی شما است.

گزینه دوم یک کد QR یکتا برای شما تولید می‌کند تا بتوانید با اسکن آن، به طور مستقیم فایل صوتی MP3 را پخش و گوش کنید:

گزینه سوم هم اجازه می‌دهد فایل صوتی را روی حساب کاربری دراپ‌باکس خود ذخیره کنید.

حالا، به نظر شما این ابزار چقدر ساده و کاربردی است؟

منبع mashable
   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.