با این ۵ اپلیکیشن آیفون با استفاده از هوش مصنوعی، کیفیت عکس‌های تار و محو را افزایش دهید

0

واقعا لازم نیست که برای ارتقای کیفیت یک عکس ویرایشگر عکس درجه یک باشید.

اگر عکس‌های قدیمی شما آنطور که دوست دارید واضح یا واضح نیستند، احتمالاً آرزو کرده‌اید که چیزی وجود داشته باشد که بتواند با هوش مصنوعی (AI) به یاری‌تان بیاید.

خوشبختانه دیگر وارد دهه ۲۰۲۰ شده‌ایم و راه حل‌های دیگر فقط به Adobe Photoshop ختم نمی‌شوند و باز خوشبختانه شما لازم نیست در گوگل دنبال این راه حل‌های دیگر بگردید، چون من برایتان نگاه کرده‌ام!

۱.اپلیکیشن رمینی Remini

Remini یکی از محبوب‌ترین ارتقادهنده‌های کیفیت عکس در فروشگاه اپلیکیشن اپل است. این برنامه برای تبدیل عکس‌های تار یا اصطلاحا دانه‌دار به HD، کاربرد زیادی دارد.

به علاوه شما با آن می‌توانید عکس‌ها را رنگی کنید یا حالتی شبیه به نقاشی رنگ و روغن به انها بدهید.

رمینی در حال حاضر دارای رتبه ۴.۸ از ۵ ستاره دارد که محبوبیت آن را می‌رساند.


۲.اپلیکیشن PicPlus

Picplus خود را به عنوان “ویرایشگر عکس هم برای کاربران با تجربه و هم تازه‌کارها” معرفی کرده. علاوه بر افزایش کیفیت عکس‌های شما، PicPlus فیلتر‌های زیبایی، فیلتر‌های متحرک، طرح‌بندی برای ایجاد کلاژ و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. این برنامه در فروشگاه اپل، ۴.۷ ستاره از ۵ دارد.


۳. اپلیکیشن EnhanceFox

EnhanceFox دارای ویژگی‌های افزایش کیفیت عکس همراه با رنگ‌آمیزی با هوش مصنوعی است که می‌تواند عکس‌های سیاه و سفید شما را رنگی کند تا بهتر به نظر برسد. ” نکته جالب توجه این است که شما می‌توانید با افزودن حرکات چشم و دهان از این برنامه برای متحرک‌سازی عکس‌ها استفاده کنید، طوری که به نظر برسد که عکس‌های شما در واقع زنده هستند.

EnhanceFox دارای ۴.۳ ستاره از ۵ در فروشگاه اپل است.


۴. اپلیکیشن Animatify

Animatify از هوش مصنوعی برای افزایش کیفیت عکس‌های شما استفاده می‌کند. این برنامه همچنین می‌تواند عکس‌های سیاه و سفید را رنگ‌آمیزی کند، انیمیشن اضافه کند و جلوه‌های مختلف را اضافه کند.

Animatify دارای امتیاز ۴.۷/۵ است.


۵. اپلیکیشن تینگو Tingo

Tingo یک افزایش‌دهنده کیفیت عکس‌های سلفی مجهز به هوش مصنوعی است. این اپلیکیشن می‌تواند به صورت خودکار عملیات ویرایشی مانند ویرایش پلک و گودی چشم، صاف‌ کردن پوست و حتی سفید‌ کردن دندان‌ها را انجام بدهد.

بنابراین کسانی از ما که به قهوه/چای اعتیاد داریم می‌توانیم بدون میلیون‌ها کار دندانپزشکی لبخند زیباتری داشته باشیم.

کاربران تینگو نسبت به اپلیکیشن‌های معرفی شده کمتر است، اما میان این عده محبوبیت خوبی دارد و ۴.۷ ستاره گرفته.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.