پنل شیشه‌ای بر زیبایی پی سی مخصوص گیم آئورای الین ویر افزود

0

پی سی دسکتاپ گیمینگ Alienware Aurora با پنل شفاف جدید، زیبایی بیشتری پیدا کرده است.

تا حالا شرکت الین ویر در مورد کیس‌های کمپکت و کوچک خود از شیشه‌های شفاف در طرفین استفاده نمی‌کرد. اما این روند تغییر پیدا کرده و کیس Aurora Legend 2.0، که به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد الین ویر معرفی شده، با چراغ RGB وبدنه شیشه‌ای شفاف در طرفین، زیبایی خاصی پیدا کرده.

این پنل شیشه‌ای مقاوم در برابر خط و خش است. صاحبان می‌توانند از نور داخلی RGB لذت ببرند و آن را به دلخواه خود تنظیم کنند. با این حال، به روزرسانی شامل موارد دیگری هم می‌شود:

حجم داخلی نسبت به مدل قبلی ۵۰ درصد افزایش یافته. برای خنک‌سازی اطر طراحی هوای آزاد یا open-air استفاده شده که جریان هوای مطلوب‌تری را فراهم می‌کند و میزان صدا را پایین می‌آورد. این مورد آخر یکی از شکایات کاربران کیس آئورا بود.

مدل جدید آئورا ۱۶ درصد سریع‌تر است و ۹ درصد صدای کمتری در حین فالیت زیاد و ۱۵ درصد صدای کمتر در حین اورکلاکینگ تولید می‌کند. دمای تولید شده در داخل کیس هم ۳ درصد نسبت به مدل‌های قبلی به طور متوسط کمتر است.

کیس جدید با دو فن ۱۲۰ میلی متری به طور پیش فرض عرضه می‌شود. اما برای ماشین‌های با عملکرد بالاتر، Alienware حتی فن سوم یا چهارم ۱۲۰ میلی متری را داخل کیس اضافه می‌کند.

علاوه بر این، الین ویر کیس را اصلاح کرده تا باز کردن و دسترسی به اجزای داخلی آن بدون هیچ گونه ابزار، آسان‌تر شود.

در مورد قیمت جدید و مشخصات دقیق آن فعلا مطلبی نوشته نشده.

منبع: پی سی مگ

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.