شیطنت عجیب یک کودک: انداختن قفل دوچرخه دور گردن مادر و بعد فراموش کردن رمز قفل!

0

در ۷ اکتبر، یک مادر جوان وارد یک ایستگاه پلیس در هوآیان واقع در استان جیانگ سوی چین شد، در حالی که یک گردن‌آویز عجیب و غریب به گردن داشت. این گردن‌آویز البته چیز نبود جز یک دستگاه قفل دوچرخه خاکستری و زرد، شبیه قفل U.

او به پرسنل آنجا گفت که پسرش کنار او مشغول بازی بود و او مشغول تمیز کردن حمام بود که ناگهان چیزی را به گردن او انداخت و قفل کرد. در ابتدا فقط قضیه خنده‌دار به نظر می‌رسید، زیرا قفل متعلق به دوچرخه خودش بود و رمز قفل را می‌دانست، اما بعد معلوم شد که پسر به نوعی آن را تغییر داده است و هیچ یک از آن‌ها ترکیب باز کردن قفل را نمی‌دانستند.

پلیس قفل را بررسی کرد و تشخیص داد که نمی‌تواند کمک زیادی به این زن کند، بنابراین با تیمی از آتش نشانان محلی تماس گرفت. آن‌ها حوله کوچکی را برداشتند و آن را بین گردن زن و قفل دوچرخه گذاشتند. بعد تلاش کردند با سیم‌بر، پاره‌اش کنند.

هنگامی که قفل باز شد، زن آهی کشید، یکی از آتش نشانان به او گفت: «تو باید پسرت را به اینجا بیاوری، ما کمک می‌کنیم تا به او آموزش بدهی.»

و او پاسخ داد که او قبلاً به خاطر رفتار‌های شیطنت او را مورد ضرب و شتم قرار داده است و در شرایطی که مادرش دچار این همه دردسر شده بود، پشرش راحت در خانه خوابیده بود.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

داستان این زن و ویدئوی پاره کردن قفل در شبکه‌های اجتماعی چین پخش شده و اکثر مردم در مورد نیاز به تعیین مرز‌ها توسط والدین برای جلوگیری از چنین شرایطی اظهار نظر کرده‌اند!

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.