فواره تره‌وی رم – یکی از مکان‌های دیدنی ایتالیا

0

رم، یکی از زیباترین شهر‌های جهان، میزبان این فواره معروف به سبک باروک است. این یک اثر هنری واقعی است که شامل مجسمه‌های مرمری کارارا و صخره‌های دریایی ساخته شده از تراورتن است. در مرکز، نپتون را مشاهده می‌کنید که در کنار آن دو‌تریتون و اسب دریایی قرار دارد که نشان دهنده حالات متناوب اقیانوس‌ها است.

فواره Trevi در محل اتصال سه جاده واقع شده است و یکی از منابع اصلی آب در روم باستان بوده. مسابقه‌ای در دهه ۱۷۰۰ توسط پاپ کلمنت دوازدهم برای طراحی جدید فواره برگزار شد. نیکولا سالوی برنده این جایزه شد.

فواره Trevi در سال ۱۷۶۲، یازده سال پس از مرگ سالوی، به پایان رسید. کار بر روی فواره توسط چهار مجسمه ساز دیگر به پایان رسید. در سال‌های اخیر، مرمت‌های در سال‌های ۱۹۸۸،۱۹۹۸ و ۲۰۱۳ انجام شده است.

افسانه‌ها می‌گویند اگر یک سکه در چشمه Trevi بیندازید، به رم برمی‌گردید. دو سکه به این معنی است که شما به رم باز خواهید گشت و عاشق خواهید شد. سه سکه به این معنی است که شما به رم باز خواهید گشت، عشق خواهید یافت و ازدواج خواهید کرد!

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

برای کسب حداکثر نتیجه، سکه باید با دست راست روی شانه چپ پرتاب شود. در سال ۲۰۱۶ حدود ۱.۵ میلیون دلار به چشمه Trevi ریخته شد! این پول به نیازمندان رم می‌رسد.

بازدید از فواره Trevi رایگان است و بسیار شلوغ است. ساعات بین ظهر تا ۷ بعد از ظهر بیشترین شلوغی را دارند، بنابراین سعی کنید از آن‌ها اجتناب کنید. هنگامی که خورشید غروب می‌کند، چشمه روشن می‌شود که می‌تواند عکس‌های زیبایی را برای شما رقم بزند.

برای رسیدن به فواره Trevi، با مترو به میدان باربرینی بروید. از اینجا، به سمت غرب از طریق Via del Tritone، سپس جنوب از طریق Via Stamperia حرکت کنید تا به میدانی برسید که چشمه در آن واقع شده است.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.