فتوشاپ حالا با فیلترهای هوش مصنوعی، با یک کلیک یک عکس را به دلخواه شما بهاره، تابستانه، پاییزه یا زمستانه می‌کند!

0

شاید شما نیاز چندانی به فتوشاپ نداشته باشید و همه کارهای ویرایش عکستان با چند اپلیکیشن رایگان ساده، انجام می‌شود. به همین خاطر ممکن است نسحه‌های جدید فتوشاپ و فیلترهای هوش مصنوعی آن را هیچ وقت آزمایش نکرده باشید.

یکی از شاخص‌ترین پیشرفت‌های این یکی دو ساله ارتقای ابزار انتخاب است. در فتوشاپ‌های قدیمی شما فرایند آسانی برای انتخاب یک شیء نداشتید و ابزارهای هوشمند نبودند، اما حالا به سادگی یک کلیک می‌شود یک شیء را به صورت هوشمند انتقال کرد و در جای دیگری کپی پیست کرد. انگار که دارید قسمتی از یک متن را به سادگی انتخاب و کپی پیست می‌کنید.

شرکت ادوبی همچنین به تازگی چند فیلتر جدید هوش مصنوعی را رونمایی کرده.

یکی از این فیلترهای شگفت‌انگیز ابزار ترکیب مناظر است. با این بازار می‌توانید شما یک منظره زیبای تابستانی را به زمستاتی تبدیل کنید. یا عکسی را که در ظهر گرفته شده به عکسی در هنگان غروب طلایی تبدیل کنید.

البته طبق آزمایش کاربرها هنوز این ابزار منظره‌ای با اصالت و حس طبیعی بودن یک عکس واقعی نمی‌دهد اما در عین حال این تحول نشان می‌دهد که چقدر ادوبی فتوشاپ پیشرفت کرده است.

برای استفاده از این فیلتر شما باید به مسیر Filter > Neural Filters و فیلتر Landscape Mixer را انتخاب کنید.

این ابزار می‌تواند برای عکاسان نیمه‌حرفه‌ای یا مردم عادی که وقتی به چشم‌اندازی می‌رسند، فرصت ماندن برای رسیدن به ساعت ایده‌آل عکاسی را ندارند، خیلی مطلوب باشد.

با ابزار انتقال رنگ جدید فتوشاپ شما می‌توانید به جای طیف رنگ یک شیء و نه فقط یک رنگ خالص را به شیء دیگری منتقل کنید.

با Depth Blur می‌توانید منظرع زمینه را مجو کنید و شیء یا فرد جلوی منظره را برجسته‌تر کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.