بهترین عکس‌های سال ۲۰۲۱ از دید سایت mymodernmet

0

پایان هر دوره، چه سال خورشیدی باشد و چه سال میلادی، بهانه‌ای است برای مکث کردن و فکر کردن به خوب و بد سال گذشته و فراز نشیب‌هایش یا همه روزهای خاکستری‌اش.

سال ۲۰۲۰، دنیا تحت الشعاع همه‌گیر کرونا قرار گرفته بود. در سال ۲۰۲۱ امیدهایی زنده شد و با وجود اینکه هنوز هم درگیر همه‌گیری هستیم، بارقه‌های امید در قالب واکسن‌ها زنده شد. فروشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی، تئاتر‌ها و مراکز آموزشی و فرهنگی به آرامی دوباره در سال ۲۰۲۱ باز شدند.

بسیاری از عکاسان که قبلاً به دلیل محدودیت‌های سفر و رعایت فاصله اجتماعی کارشان محدود شده بود، راه‌های جدیدی برای ثبت عکس‌ها پیدا کردند.

حس خوبی از انعطاف‌پذیری و اشتیاق به زندگی در این عکس‌ها وجود دارد. به نظر می‌رسد بیشتر از سال‌های گذشته،عکاسان بر عظمت بی‌نظیر طبیعت و روح تزلزل ناپذیر انسان تمرکز کرده‌اند. تصاویری که در طول سال با ما گیر کرده‌اند از نظر رنگ، محتوا و ترکیب متفاوت هستند. اما همه آن‌ها یک حس قدردانی مشترک دارند – قدردانی از زمین، از زندگی، و از یکدیگر.

با ما همراه باشید تا نگاهی به برخی از نفس گیرترین، فروتنانه‌ترین، روح‌بخش‌ترین و الهام‌خش‌ترین عکس‌های سال ۲۰۲۱ بیاندازیم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.