چگونه هر ویدئویی را به یک لایو والپیپر برای صفحه قفل آیفون تبدیل کنیم؟

دو روش ساخت تصویر زنده از یک ویدئو برای لایو والپیپر آیفون

0

آیا دوست دارید ویدئویی که بسیار علاقه‌مندش هستید؛ به عنوان یک والپیپر زنده برای صفحه قفل آیفون استفاده شود؟ در این آموزش به صورت گام به گام خواهیم گفت چگونه در زیر یک دقیقه، هر ویدئویی را به یک لایو والپیپر تبدیل کنید.

والپیپر زنده چیست؟

لایو والپیپر (Live wallpapers) اصولا تصاویر زنده‌ای هستند که روی صفحه قفل آیفون شما تنظیم می‌شوند. تصاویر زنده جلوه‌ای شبیه به GIF در آیفون 6s به بعد (به جز آیفون SE) ارائه می‌دهند.

اگر یک لایو والپیپر روی صفحه قفل آیفون تنظیم کنید؛ هنگامی که روی صفحه آیفون با انگشت فشار دهید؛ تصاویر زنده شروع به پخش می‌کنند ولی هنوز صفحه آیفون قفل است. یک ویژگی جدید آیفون‌های اپل، تبدیل هر ویدئو دلخواه روی گوشی یا گرفته شده با دوربین را به یک لایو والپیپر و محدود نشدن به والپیپرهای زنده اپل است.

گام ۱: یک ویدئو را به تصویر زنده تبدیل کنید

ابتدا باید یک ویدئو را به عکس زنده تبدیل کنید و بعد برای تصویر قفل صفحه گوشی آیفون قرار دهید. شما می‌توانید هر ویدئویی که با دوربین گرفته‌اید یا روی آیفون خود ذخیره کردید؛ حتی اگر یک ویدئو از تیک‌تاک دارید را به تصویر زنده تبدیل کنید.

حالت نخست: استفاده از یک ویدئو گرفته شده با دوربین آیفون

اگر می‌خواهید از یک ویدئو گرفته شده با دوربین آیفون استفاده کنید؛ به یک اپلیکیشن شخض ثالث نیاز دارید تا آن را به تصاویر زنده تبدیل کند. عبارت «live wallpaper» را در اپل استور اپل جست‌وجو کنید تا گزینه‌های زیادی برای نصب به شما نشان داده شود. شما می‌توانید هر کدام از این اپلیکیشن‌ها را نصب کنید ولی ما در این راهنمای از برنامه intoLive استفاده می‌کنیم. این برنامه رایگان است ولی دارای یک نسخه پرو نیز هست که ابزارهای ویرایشی بیشتری به شما می‌دهد:

۱- اپلیکیشن intoLive را دانلود و نصب کنید.

۲- هنگامی که به این برنامه اجازه دسترسی به ویدئوهای دوربین را دادید؛ می‌توانید یک ویدئو را انتخاب کنید. شما می‌توانید هر ویدئو با هر طول زمانی را انتخاب کنید ولی این برنامه فقط قادر به ساختن تصاویر زنده ۵ ثانیه‌ای است.

۳- صفحه ویرایش ویدئو باز می‌شود.

۴- با استفاده از نوار لغزنده مشخص کنید کدام بخش از ویدئو را می‌خواهید به یک تصویر زنده تبدیل کنید. می‌توانید از فیلترهای مختلف در اپلیکیشن intoLive استفاده کنید یا سرعت ویدئو را تغییر دهید.

۵- هنگامی که همه چیز ویدئو آماده شد؛ روی گزینه Make در بالا سمت راست ضربه بزنید.

۶- انتخاب کنید می‌خواهید چندین بار تصاویر زنده تکرار شوند. گزینه پیش‌فرض، بدون تکرار ویدئو است.

۷- اپلیکیشن IntoLive برای شما یک تصویر زنده از ویدئو مورد نظر می‌سازد. هنگامی که پروسه تبدیل تمام شد؛ روی گزینه Save Live Photo بزنید.

۸- اکنون می‌توانید تصویر زنده ساخته شده از روی ویدئو را در گالری تصاویر یا اپلیکیشن Photos اپل مشاهده کنید.

حالت دوم: استفاده از ویدئوی تیک‌تاک

تنها کاری که باید انجام دهید؛ انتخاب یک ویدئو تیک‌تاک و ذخیره به عنوان یک تصویر زنده در دوربین است. در این حالت نیازی به هیچ اپلیکیشن شخص ثالث نیست:

۱- اپلیکیشن تیک‌تاک را روی آیفون باز کنید و دنبال ویدئو مورد نظرتان بگیردید.

۲- روی آیکون Share (فلش منحی شکل) در ویدئو ضربه بزنید.

۳- از ردیف دوم گزینه‌ها، live photo را انتخاب کنید.

۴- ویدئو تیک‌تاک به یک تصویر زنده تبدیل می‌شود.

۵- اکنون می‌توانید این تصویر زنده را در اپلیکیشن Photos مشاهده کنید.

گام ۲: تنظیم تصویر زنده به عنوان لایو والپیپر

هنگامی که یک ویدئو گرفته شده با دوربین یا یک ویدئو تیک‌تاک را به یک تصویر زنده تبدیل کردید؛ اکنون باید این تصویر زنده را به عنوان یک لایو والپیپر برای صفحه قفل آیفون تنظیم کنید:

۱- مسیر  Settings > Wallpaper > Choose a New Wallpaper را برای تنظیم یک تصویر زنده به عنوان لایو والپیپر بروید.

۲- تصویر زنده مورد نظر را از میان کتابخانه یا گالری آخرین تصاویر و ویدئوها پیدا کرده و انتخاب کنید.

۳- شما می‌توانید روی لایو والپیپر زوم کرده یا بخش‌هایی از آن را انتخاب کنید.

۴- هنگامی که از همه‌چیز راضی شدید؛ روی Set زده و بعد گزینه Set Lock Screen را انتخاب کنید.

۵- حالا اگر نوک انگشت خود را روی صفحه قفل آیفون فشار دهید و نگه دارید؛ لایو والپیپر شروع به اجرا شدن می‌کند.

اگر خواننده جدید سایت «یک پزشک»  هستید!
شما در حال خواندن سایت یک پزشک (یک پزشک دات کام) به نشانی اینترنتی www.1pezeshk.com هستید. سایتی با 18 سال سابقه که برخلاف اسمش سرشار از مطالب متنوع است!
ما را رها نکنید. بسیار ممنون می‌شویم اگر:
- سایت یک پزشک رو در مرورگر خود بوک‌مارک کنید.
-مشترک فید یا RSS یک پزشک شوید.
- شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید: صفحه تلگرام - صفحه اینستاگرام ما
- برای سفارش تبلیغات ایمیل alirezamajidi در جی میل یا تلگرام تماس بگیرید.
و دیگر مطالب ما را بخوانید. مثلا:

خودکشی دسته جمعی در دمین آلمان در پایان جنگ جهانی دوم

خودکشی دسته جمعی در دمین به رویداد غم‌انگیزی اشاره دارد که در پایان جنگ جهانی دوم در شهر دمین آلمان رخ داد. در اواخر‌آوریل و اوایل ماه مه 1945، هنگامی که نیرو‌های شوروی در حال پیشروی به سمت شهر بودند، بسیاری از ساکنان آن، از جمله زنان،…

چگونه با بدشانسی کنار بیاییم + گالری عکس از انواع بدشانسی‌ها!

کنار آمدن با بدشانسی یا شرایط ناگوار می‌تواند چالش برانگیز باشد، اما چندین استراتژی وجود دارد که می‌تواند به ما برای کنار آمدن با این شرایط کمک کند:احساسات بعد رخداد را بپذیرید: طبیعی است که هنگام مواجهه با بدشانسی احساس ناامیدی،…

خوشمزه‌ترین غذاهای کشورهای مختلف دنیا از دید میدجرنی- قسمت دوم

در قسمت دوم خوشمزه‌ترین غذاهای کشورهای مختلف ما باز غذاهای لذیذ و گاه عجیبی از کشورهای مختلف می‌بینیم. این تصاویر توسط میدجرنی با اطلاعاتی که به آن داده‌اند، بازسازی شده‌اند.قسمت اول این پست را در اینجا ببینید.شیلیبلژیک:…

آیا تا حالا عکس‌های باکیفیت از فضای داخلی پنهان سازهای موسیقی مختلف دیده بودید؟!

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که داخل سازها و آلات موسیقی چگونه است؟در کودکی و نوجوانی بسیار پیش آمده بود که وسایل الکترونیکی را باز کرده باشیم. اما خب آنها پیج داشتند و ما خودمان را متقاعد می‌کردیم که دوباره می‌توانیم سر هم‌شان…

تراژدی ایگناتس زملوایس: پزشکی که پیشگام شستن دست ها بود

نزدیک به ۱۵۰ سال از اقدامات پیشگامانه لوئی پاستور و رابرت کخ می‌گذرد که به پایه‌گذاری نظریه میکروب بیماری کمک کرده است. با این حال، متقاعد کردن ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی برای جدی گرفتن شستن دست‌ها هنوز یک چالش است. مراکز کنترل و…

بهترین سریال های هندی | 49 سریال هندی تماشایی به همراه توضیحات

محتوای شرقی به صورت عام و فیلم‌ها و سریال‌های هندی به صورت خاص طرفداران خاص خودشان را دارند. به خصوص با توجه به کم‌مایه شدن سینما و تلویزیون آمریکا روز به روز افراد بیشتری رو به سریال‌های کره‌ای یا سینمای مستقل‌تر کشورهایی مثل اسپانیا و…
منبع pocket-lint
آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /خرید از چین / شیشه اتومبیل / زانوبند زاپیامکس / لیزر فوتونا / زانوبند زاپیامکس /بهترین مرکز لیزر ساری /داروخانه تینا /خرید مواد اولیه آرایشی در شیمی سنتر /خدمات فیزیوتراپی /لیفت صورت در تهران / کمربند طبی / زانوبند زاپیامکس / فروش‌ دوربین مداربسته هایک ویژن / biniclinic.com / کمربند پلاتینر / مراقبت پوست / مهدکودک فلکه اول تهرانپارس / سایت نوید / روپوش پزشکی / سرور مجازی ایران /بای پپ /خرید سیفتی باکس /ویکی درمان /خرید پروتز مو /حرف آخر /کاندوم / خرید سرور مجازی / بهترین کلینیک زخم تهران /فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی / مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل درمان نو /توانی نو /چاپ فلش / لاغری فوری /درمانکده / ثبت برند /حمل بار دریایی از چین /سایت نوید /دانلود فیلم دوبله فارسی / دانلود فیلم هندی /فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی شاواز /پزشک زنان سعادت آباد / ایمپلنت دندان /خرید خودنویس /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /سریال ایرانی کول دانلود /کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان /کاشت مو / دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش /فروشگاه اینترنتی زنبیل /خرید ساعت دیواری /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /چاپ لیوان /خرید از آمازون /بهترین سریال های ایرانی /چاپ کلاه /کاشت مو /کاشت مو /پزشکا /قیمت ساک پارچه ای /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /تولید محتوا /دانلود نرم افزار /مجتمع فنی ونک /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

••4 5