دردسر فروشگاه‌های استرالیایی: هجوم مردم برای خرید چراغ‌های LED گوشه‌ای در نزدیکی کریسمس

حتما شما هم یک چراغ LED گوشه‌ای بخرید و با آیفون خود از راه دور تنظیم و کنترل کنید

0

مردم در حال مسابقه هستند تا چراغ‌های گوشه LED شرکت Kmart که مستقیما با گوشی تلفن همراه شما کنترل و سفارشی‌سازی می‌شوند را خریداری کنند.

چراغ گوشه وای‌فای Mirabella Genio Wi-Fi Pixel LED Corner Light با قیمت ۴۹ دلار، به دلیل تقاضای بالای برای خرید، فقط در فروشگاه‌های QLD و VIC و NSW به صورت محدود عرضه می‌شود.

چراغ LED محبوب ۱.۴ متری این قابلیت را دارد که کل فضای زندگی شما را روشن کند و از ویژگی تغییر رنگ قابل تنظیم برخوردار است. شما می‌توانید به طور مستقیم از طریق آیفون، رنگ‌ها، دینامیکس، تنظیمات DIY و عملکردهای حساس به صدا را با اپلیکیشن موبایل «Mirabella Genio» سفارشی‌سازی کرد.

هر مود ویبره به گونه‌ای طراحی شده که برای تمام اتاق‌های خانه و همه موقعیت‌ها مناسب باشد. این چراغ‌های نوری به یک بلندگوی داخلی نیز مجهز هستند که می‌تواند به موسیقی وصل شود و بعد با موسیقی هماهنگ گردد.

سطح نور حساس به صدا دارای شش حالت مختلف است و هر بار که ضرب آهنگ موسیقی در یک آهنگ تغییر پیدا می‌کند؛ تغییر رنگ می‌دهد.

چراغ LED گوشه‌ای آلومینیومی Kmart دارای یک کنترلر وای‌فای و یک آداپتور برای سهولت و عملکرد راحت و بی‌دردسر است. این چراغ می‌تواند بهترین هدیه کریسمس برای هر فرد عاشق سرگرمی یا موسیقی باشد؛ به شرطی که بتوانید آن را سریعا خریداری کنید!

به طور کلی، جلوه‌های نوری به یک ویژگی محبوب برای خانه‌ها تبدیل شده است و در بسیاری از ایالت‌های استرالیا با کمبود مواجه شده و تقریبا نایاب است. بسیاری از کاربران استرالیایی در شبکه‌های اجتماعی گلایه کردند که چرا این چراغ‌های LED گوشه‌ای در روزهای پایانی سال قابل خریداری نیستند.

سال پیش هم یک پروژکتوری نوری سحابی Mirabella Genio Nebula و Star Projector از شرکت Kmart با قیمت ۶۹ دلار محبوب و پرفروش شده بود. پارسال هم بسیاری از مردم شکایت می‌کردند که چرا این گجت‌ها در همه فروشگاه‌ها عرضه نمی‌شوند.

این پروژکتورهای نوری شکفت‌انگیز از طریق وای‌فای و راه دور با یک اپلیکیشن روی گوشی موبایل کنترل و تنظیم می‌شدند و دارای یک برنامه زمان‌بندی داخلی بودند که به عنوان تایمر یا زمان روشن و خاموش استفاده می‌شود.

این پروژکتور نوری می‌توانستند با دستیار صوتی گوگل و آمازون سازگار شود و شما با دستورات صوتی، آن را هدایت کنید.

منبع dailymail
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.