راه اندازی خط تولید محیط کشت سلولی در آنا سلول طب

0

رپورتاژ

شرکت آنا سلول طب با توجه به سیاست توسعه فعالیت های خود و با توجه به استقبال پژوهشگران از محصولات این شرکت، اقدام به راه اندازی خط تولید محصولات مرتبط با کشت سلول نمود. با افتتاح این بخش،  شرکت آنا سلول طب قادر است انواع محیط های کشت سلولی مانند محیط کشت DMEM در انواع مختلف، محیط کشت RPMI و سایر مواد و افزودنی های کشت سلولی را به پژوهشگران عزیز کشور ارائه نماید. لازم به ذکر است که پیش از این محصول سرم جنین گاوی شرکت آنا سلول طب به بازار عرضه شده بود که با استقبال بی نظیر پژوهشگران و شرکت های مرتبط با کشت سلول مواجه گردیده بود.

مهندس خسروی مدیر عامل شرکت آنا سلول طب در مراسم رونمایی از محیط کشت سلول تولیدی این شرکت، راه اندازی بخش سلولی را گامی بزرگ در جهت توسعه فعالیت های آنا سلول طب عنوان کرده و دست یابی به موقعیت کنونی را حاصل زحمات تیم علمی و اجرایی شرکت دانسته و از ایشان قدردانی نمودند.

همچنین ایشان بر کیفیت بالای محصولات تولیدی شرکت آنا سلول طب تاکید کرده و عنوان داشتند که در آناسل، همواره کیفیت مهمترین اصل کار بوده و هست. ایشان عنوان داشتند که محیط های کشت سلولی آنا سلول طب کلیه مراحل کنترل کیفی پیش از تولید و حین تولید را با دقتی مثال زدنی طی کرده و همانند سایر محصولات شرکت آنا سلول طب، محصولات واحد سلولی نیز از ضمانت عملکرد و پشتیبانی علمی برخوردار خواهند بود.

شرکت آنا سلول طب از سال ۱۳۹۹ با ارائه کیت های آزمایشگاهی در حوزه بیولوژی مولکولی و مهندسی ژنتیک کار خود را آغاز کرد و با کیفیت و خدمات پس از فروش بسیار خود و قیمت های رقابتی خود به سرعت به یکی از برندهای محبوب در بین پژوهشگران تبدیل شود. اولین محصول آنا سلول طب کیت میکروRNA این شرکت بوده که با تکنولوژی خاص خود همچنان جزء پر فروش ترین محصولات در حوزه microRNA است.

کیت استخراج DNA و کیت استخراجRNA آنا سلول طب از محصولات پر طرفدار آنا سلول طب در بین مراکز تحقیقاتی کشور است که از نظر میزان ژنوم استخراج شده و خلوص محصول نهایی قابل قیاس با کیت های تولیدی تولید کنندگان بزرگ بین المللی مانند کیاژن است.

از دیگر محصولات شاخص شرکت آنا سلول طب میتوان به سریع ترین کیت استخراج RNA ویروسی در کشور با نام آنافست اشاره کرد که هم اکنون با مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به عنوان کیت استخراج RNA ویروس کرونا در حال استفاده در آزمایشگاه های تشخیصی و ویروس شناسی است.

شرکت آنا سلول طب نمونه یکی از استارت آپ های موفق در حوزه سلامت است که حاصل تلاش شبانه روزی و مدیریت و برنامه ریزی تیمی است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.