با این چاپگر دستی بهترین طرح‌ها و هنر خود را موقتا روی دست‌تان تتو کنید

Prinker M کوچک‌ترین و جدیدترین پرینتر دستی تتو موقت است که در نمایشگاه CES 2022 معرفی شد

0

این روزها با لطف فناوری‌ها و چاپگرهای دستی پیشرفته‌ای که وارد بازار شده است؛ می‌توانید برای یک شب و رفتن به میهمانی، روی دست خود طرح و نوشته تتو کرده و بعد سریعا روز بعد و پیش از رفتن سر کار پاک کنید.

تتو یا خالکوبی در عصر مدرن بحث‌برانگیز شده است. اگرچه در گذشته بخشی از فرهنگ‌ها و اجتماعات بوده ولی امروزه به خاطر استفاده از طرح‌ها، نوشته‌ها و شخصیت‌های نامناسب و نامطلوب، بیشتر بدنامی به همراه دارد. همچنین، این مشکل هم مطرح است که جوهرهای تتو اثرات منفی روی بدن شما؛ به‌ویژه خون دارند.

مدت‌ها است تتوهای موقت به عنوان یک جایگزین نسبتا مطمئن در دسترس هستند و نوع جدیدی از دستگاه‌ها تلاش می‌کنند تا اوج خلاقیت شما را به شکل ساده‌ای به نمایش بگذارند.

شرکت Prinker یک پرینتر دستی رونمایی کرده است که شبیه به هیچ چاپگر دستی دیگر نیست و فقط طوری طراحی و مهندسی شده که نه روی کاغذ، بلکه روی پوست شما چاپ کند. پرینتر Prinker M بزرگ‌تر از یک اسکنر بارکد معمولی نیست و می‌توانید آن را راحت و سبک هرکجا همراه خود ببرید و در میهمانی‌ها، دوستان خود را شگفت‌زده کنید.

بزرگ‌ترین مزیت این چاپگر دستی، حک کردن انواع تتوهای رنگی در یک لحظه روی بازو و دستان است. خود دستگاه بخشی از این جادو است و بخش دیگر آن، جوهری اختصاصی Prinker است که امکان نوشتن و حک کردن چیزی روی پوست دست شما را فراهم می‌کند. این جوهر ضدآب است ولی به راحتی می‌توانید آن را با آب و صابون پاک کرد و مطمئن شوید که هیچ اثری برای صبح فردا در سر کار باقی نمی‌ماند.

پرینکر می‌گوید این جوهر در VCRP (برنامه ثبت داوطلبانه لوزام آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و داروی ایالات متحده) و CPNP (پورتال اطلاع‌رسانی محصولات آرایشی اتحادیه اروپا) ثبت شده است. پرینکر درباره اثرات زیست محیطی این ماده هیچ اشاره‌ای نکرده است.

چیزی که پرینتر Prinker M به شما هدیه می‌دهد؛ فقط تتو نیست بلکه می‌توانید این تتو را خودتان طراحی کنید و بسازید. همراه با آن، اپلیکیشن‌های اندروید و iOS و نسخه مبتنی بر ابر برای دانلود و آپلود طرح‌ها ارائه می‌شود. غالب پلتفرم‌های تتو موقت این ویژگی را ندارند ولی ابزار Prinker M بهترین فرصت برای نمایش آثار هنری خودتان است.

Prinker M جدیدترین و کوچک‌ترین پرینتر دستی برای تتو موقت است که با یک محدودیت همراه می‌شود. Prinker S قدیمی می‌توانست از هر دو نوع جوهر سیاه و سفید و رنگی استفاده کند ولی Prinker M فقط به جوهر رنگی محدود شده است. قیمت این چاپگر ۱۹۹ دلار است و برای خرید جوهر رنگی آن باید ۹۹ دلار دیگر نیز بپردازید.

منبع yankodesign
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.