کوچک‌ترین چاپگر رنگی و قالب حمل دنیا برای چاپ روی هر سطحی

0

شرکت طراحی صنعتی The God Things چاپگری موبایل و قابل حملی به نام PrinCube ساخته است که کوچک‌ترین و سبک‌ترین چاپگر دنیا است.

این چاپگر به شکل یک مکعب ساده است و می‌تواند حروف، اعدا، طرح‌ها و اشکالی را روی هر سطحی که شما تصور می‌کنید به طور رنگی چاپ کند. فلز، چوب، پارچه، کاغذ، پلاستیک و کارتن برای این چاپگر تفاوتی نمی‌کند و سریعا با حرکت دادن آن، طرح‌ها حک می‌شوند.

چاپگر PrinCube از طریق وای‌فای با دستگاه موبایل ارتباط برقرار می‌کند و از طریق درگاه USB-C شارژ می‌شود. با یک بار شارژ می‌تواند تا ۶ ساعت کار کند.

این چاپگر که در کف دست جا می‌شود و بسیار سبک و قابل حمل است؛ با این هدف ساخته شده که افراد بتوانند سریعا هر طرحی را به طور واضح و رنگی روی هر سطحی چاپ کنند.

روی هر چیزی چاپ کنید

ابتدا باید چاپگر را روشن کرده و از طریق ارتباطات وای‌فای به گوشی تلفن همراه خود وصل کنید. در گام بعدی، طرح مدنظر که می‌تواند متن، تصویر، لوگو یا هر چیز دیگری باشد را روی چاپگر آپلود کرده و با لمس یک کلید آن را چاپ کنید. این چاپگر موبایل با هر دو پلتفرم اندروید و آی‌او‌اس کار می‌کند.

شرکت The God Things می‌گوید با این چاپگر می‌توانید روی هر سطحی حتی کفش خود طرحی حک کنید. بسته‌های هدیه و کادویی، کتاب‌ها و دفاتر شخصی، کیف و لوازم التحریر، صندلی و لوازم اداری همه می‌توانند توسط این چاپگر طرح‌دار باشند. کاتریج اولیه آن برای چاپ ۴۱۵ برگه کافی است.

این شرکت برای تولید انبوه چاپگر PrinCube نیاز به جمع‌آوری سرمایه دارد. به همین دلیل، چاپگر PrinCube را در قالب یک پروژه مشارکتی وارد سایت Indiegogo کرده و پیش‌فروش آن را با ۵۵ درصد تخفیف به قیمت ۱۰۹ دلار آغاز کرده است. قیمت نهایی این چاپگر ۱۹۹ دلار اعلام شده است. قرار است از نوامبر ۲۰۱۹ ارسال محصول به مشتریان آغاز شود.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.