اپل در حال آزمایش حداقل ۹ مک جدید با چهار نوع مختلف تراشه M2 است

0

بلومبرگ با استناد به گزارش‌های توسعه دهندگان گزارش می‌دهد که اپل در حال آزمایش چندین نوع از تراشه نسل بعدی M2 و مک‌های به روز شده مجهز به آن‌ها راست.

«حداقل ۹ مک جدید در حال توسعه هستند که از چهار تراشه مختلف M2 استفاده می‌کنند که جانشین تراشه‌های M1 فعلی هستند.»

اپل در حال کار بر روی دستگاه‌هایی با تراشه‌های استاندارد M2، M2 Pro، M2 Max، و جانشین M1 Ultra با دستگاه‌های زیر است:

  • یک مک بوک ایر با تراشه M2 که دارای یک CPU هشت هسته‌ای و GPU ده هسته‌ای است.
  • یک مک مینی با تراشه M2 و یک نسخه با تراشه M2 Pro.
  • یک مک بوک پرو ۱۳ اینچی سطح پایه با تراشه M2.
  • مدل‌های مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی با تراشه‌های M2 Pro و M2 Max. تراشه M2 Max دارای یک پردازنده گرافیکی ۱۲ هسته‌ای و پردازنده گرافیکی ۳۸ هسته‌ای به همراه ۶۴ گیگابایت حافظه است.
  • یک مک پرو که شامل جانشینی برای M1 Ultra مورد استفاده در استودیو مک است.

اپل نسخه M1 Max مک مینی را نیز آزمایش کرده است، اما انتشار مک استودیو ممکن است ساخت چنین دستگاهی را بی‌مورد کند، بنابراین اپل می‌تواند از تراشه‌های M2 و M2 Pro استفاده کند تا مک مینی جدید به‌روز شود.

به گفته بلومبرگ، این آزمایش داخلی یک “گام کلیدی” در فرآیند توسعه است و نشان می‌دهد که این دستگاه‌ها می‌توانند در ماه‌های آینده عرضه شوند.

ما شایعات متعددی در مورد مک بوک ایر جدید، مک بوک پرو ۱۳ اینچی به روز شده، مک پرو و ​​مک مینی جدید شنیده‌ایم، اما این اولین باری است که در مورد به روز رسانی احتمالی مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی در سال جاری می‌شنویم. .

شایعات قبلی حاکی از آن بود که می‌توان انتظار داشت مک‌بوک ایر، مک‌بوک پرو ارزان‌قیمت و مک مینی در سال ۲۰۲۲ عرضه شوند، و بلومبرگ قبلاً گفته بود که حداقل دو مک در اواسط سال، شاید در WWDC عرضه شوند.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.