جین سیمور از بازی کردن در نقش دکتر کوئین در سریال پزشک دهکده یا Medicine Woman می‌گوید

0

به گفته جین سیمور، دکتر کویین در سریال پزشک دهکده یا Medicine Woman از اول قرار نبود این سریال اینقدر مفصل در 150 قسمت ساخته شود و حتی دو فیلم تلویزیونی بر اساس آن ساخته شود.

سیمور در مصاحبه‌ای با EW Role Call که در آن به بسیاری از نقش‌های به یاد ماندنی او پرداخته شده، می‌گوید: “من هرگز قرار نبود این کار را انجام دهم. حتی قرار هم نبود که این ساخته شود. ”

بازی در سریال درام CBS در پایان ازدواجش با مدیر برنامه‌اش، دیوید فلین، که او را درگیر برخی از شرایط ناگوار کرده بود، برای او رقم خورد.

او می‌گوید: «ما ازدواج کردیم، صاحب دو فرزند شدیم و پس از آن من یک طلاق ویرانگر داشتم که در آن همه چیز را از دست دادم. “من تقریباً 9 میلیون دلار از دست داده بودم، همه بانک‌ها از من شکایت کرده بودند، از جمله FDIC. دیگر من بی‌پول، بی‌خانمان و دو فرزند هم داشتم.

بنابراین با نماینده‌ام تماس گرفتم و گفتم: “هر کاری باشد، انجام می‌دهم. ”

بنابراین نقش دکتر کوین به او پیشنهاد شد. من فیلمنامه را ساعت 10 شب همان شب گرفتم. ساعت 10 صبح روز بعد باید بله یا نه می‌گفتم و ظهر مستقیماً وارد برای تعویض لباس حاضر می‌شدم و ساعت شش صبح فیلم‌برداری را شروع می‌کردم و باید یک قرارداد پنج ساله امضا می‌کردم. ”

جین سیمور نگران بود که این نقش او را از بازی در یک فیلم کمدی پارامونت باز دارد.

اما “آنها گفتند، “اوه، نگران نباش. این یک نقش اول است. این یک شوی پزشکی است. تو با و حیوانات وگرد و خاکی است، یعنی یک محیط وسترن سر و کار داری.»

اول حدس زده می‌شد که این محصول تبدیل به یک فیلم خوب تلویزیونی شود و کسی نمی‌دانست این پروژه ادامه‌دار خواهد بود.

اما لحظه‌ای که سیمور با جو لاندو به صحنه فیلمبرداری رفت، متوجه شد که این نقش جادویی است و برای او مناسب است. او پایین‌ترین سطح زندگی‌اش بود و کاراکتر زن پزشک سریال هم به منقطه دورافتاده‌ای رفته بود  و باید با همه این مسائل و مشکلات کنار می‌آمد.

سیمور شروع به تبلیغ سریال به عنوان موفقیت بزرگ بعدی CBS کرد، آن هم در شرایطی که حتی CBS هم نمی‌خواست باور کند.

«من فقط این را فهمیده بودم و مدام به همه شرکت‌های وابسته می‌گفتم این بهترین شوی سال است.  به یاد دارم رئیس آن زمان CBS، جف ساگانسکی، به من نگاه کرد و گفت: “چرا این حرف را زدی؟ ” گفتم: “چون اینطور است. من فقط تمام برنامه‌های دیگر را تماشا کردم. همین است که گفتم.» سریال  تا به حال در 98 کشور دنیا پخش شده.

جالب است بدانید که جین سیمور هنوز فعال است و تازه‌ترین کار او یک سریال 8 قسمتی جنایی- اسراآمیز به نام Harry Wild است.

منبع

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.