هتل بی‌نظیری در ایسلند که با ۱۰ روز در اقامت در آن می‌توانید مناظر شگفت‌آوری مشاهده کنید: اگر عکاس منظره هستید، ثبت نام کنید و بخت خود را بیازمایید!

0

هتل رانگا، اقامتگاهی واقع در سواحل جنوبی ایسلند، به دنبال عکاسی می‌گردد که مایل باشد عکس‌های مناظر منطقه را ثبت کند.  در ازای آن بلیت رفت و برگشت و هزینه اقامت در این سرزمین به اصطلاح  آتش و یخ، تقبل می‌شود.

سال گذشته هم هتل رانگا اقدام مشابهی کرده بود و در ازای گرفتن عکس‌های زیبا از شفق قطب شمال، هزینه سفر را پرداخت کرده بود .برای کمپین ۴۸۲۹ متقاضی از بیش از ۵۰ کشور پیدا شد و هتل بازخورد مثبت زیادی پیدا کرد، طوری کهع در نهایت به جای یک عکاس، دو عکاس انتخاب شد.

این دو عکاس،پیج دیزلی کانادایی و استفان لیبرمن  آلمانی بودند.

امسال، هتل رنگا می خواهد جنبه متفاوتی از جزیره را به نمایش بگذارد و به جای تمرکز بر روی شفق قطبی در پاییز، هتل به دنبال عکاسی است که لنز خود را به سمت ارتفاعات سرسبز، آبشارهای بی شمار، سواحل ماسه سیاه و سفید نشانه بگیرد.

از عکاس خواسته شده  که در تابستان بیاید در این زمان، آنها می‌توانند به لطف خورشید نیمه‌شب در هر زمانی از روز از جزیره عکس بگیرند.

“خورشید نیمه شب” یک پدیده طبیعی است که در ماه‌های تابستان در مناطق بسیار شمالی نزدیک قطب شمال یا جنوبی رخ می‌دهد. از آنجایی که ایسلند بسیار نزدیک به قطب شمال زمین قرار دارد، خورشید حتی در نیمه شب قابل مشاهده است و در هیچ نقطه ای در طول ۲۴ ساعت در زیر افق غروب نخواهد کرد.

برای یک عکاس منظره، این مدت طولانی در طول روز فرصت‌های قابل توجهی بیشتری را برای گرفتن عکس از منطقه فراهم می‌کند.

هزینه اقامت در زمان مشابه در این هتل ۱۰۰۰۰ دلار است. مبلغی که از عکاس گرفته نمی‌شود.

متقاضیان باید بتوانند تا اواسط ژوئن یا زودتر به ایسلند سفر کنند و در طی ۱۰ روز اقامت در آنجا کار را به اتمام برسانند. خود محتوا هم از نظر حقوقی متعلق به هتل خواهد شد و اجازه خواهد داشت آن را در رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات خود استفاده کند.

علاقه‌مندان می‌توانند به سایت هتل رنگا مراجعه کنند. تمامی درخواست ها باید تا ۱۵ می دریافت شوند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.