بیوگرافی و بهترین فیلم های پریناز ایزدیار

0

پریناز ایزدیار بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و صداپیشه، فارغ التحصیل رشته گرافیک است. اولین تجربه بازیگری را با فیلم سینمایی یک مرد یک شهر در سال ۱۳۸۶ آغاز کرد. سپس با حضور در تله فیلم ماه در سایه وارد قاب تلویزیون شد.بازی چشمگیرش در سریال چند کیلومتر تا بهشت موفقیت های بسیاری را برایش به ارمغان آورد. بعد از بازی در سریال زمانه ساختهٔ حسن فتحی به شهرت رسید. او تجربه همکاری با کارگردان های بسیاری همچون فرزاد مؤتمن، مسعود آب پرور و علیرضا امینی را دارد. در سال ۱۳۹۴ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در فیلم ابد و یک روز کسب کرد. فیلم های سینمایی خط ویژه، این سیب هم برای تو، ویلایی ها، هت تریک، خوک، سرخ پوست، متری شیش و نیم، مغز استخوان و سریال های نمایش خانگی شهرزاد ۱، شهرزاد ۲، شهرزاد ۳ و جیران (اختصاصی فیلیمو) از دیگر کارهای این هنرمند هستند.


فیلم لتیان

پریناز ایزدیار
پریناز ایزدیار

کارگردان:
علی تیموری

لتیان یک سد است. سدی بر روابط انسانی. رودخانه های روابط، پشت سدی ایستاده اند و راه بن بست است. یک نفر می خواهد این سد را بشکند اما خوب می داند که شکستن سد به این سادگی نیست. شهر خراب خواهد شد. تکلیف چیست؟

فیلم لتیان به کارگردانی علی تیموری در سال ۱۳۹۷ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم پریناز ایزدیار، امیر جدیدی، حسن معجونی، ستاره پسیانی، علیرضا ثانی فر و سارا بهرامی به هنرمندی پرداخته‌اند.


فیلم متری شیش و نیم

این داستان درباره یک افسر پلیس مبارزه به نام صمد است که فرماندهی یک تیم مبارزه با مواد مخدر را به عهده دارد. فرزند یکی از اعضای این تیم پلیسی، توسط خلافکاران تحت امر یک فروشنده ماده مخدر شیشه در پایتخت به نام ناصر خاکزاد ربوده شده و بعد هم به صورت دلخراشی به قتل می رسد. به همین دلیل، صمد و اعضای تیم پلیس مواد مخدر تشنه پیدا کردن خاکزاد هستند. و این روزها هر کسی که توسط تیم آنها دستگیر می شود، یک سرش به خاکزاد گره می خورد…

فیلم متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی در سال ۱۳۹۷ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر اکشن و پلیسی معمایی می‌باشد. در این فیلم پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، فرهاد اصلانی، هومن کیایی و مازیار سیدی به هنرمندی پرداخته‌اند.


فیلم ویلایی ها

ویلایی ها قصه خانواده های فرماندهان سپاه و ارتش در سال ۱۳۶۵ است. عزیز زن ۵۰ ساله ای است که همراه نوه هایش وارد مجموعه ویلاها می شود. الیاس نیز راننده بسیجی است که هر وقت وارد مجموعه می شود همه نگران این می شوند که شاید خبر شهادت یکی از فرماندهان را بدهد. پس از مدتی سیما که عروس عزیز است از تهران می آید تا بچه های خود را به خارج از کشور ببرد

فیلم ویلایی ها به کارگردانی منیر قیدی در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر اکشن و جنگی می‌باشد. در این فیلم طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، آناهیتا افشار، علی شادمان، صابر ابر و ثریا قاسمی به هنرمندی پرداخته‌اند.


فیلم یک روز بخصوص

یک روز بخصوص به کارگردانی همایون اسعدیان، داستان یک انتخاب است. حامد باید براى عمل قلب خواهرش تصمیمی بگیرد که در آینده مسیرهاى متفاوتى را پیش روى او قرار مى دهد.

فیلم یک روز بخصوص به کارگردانی همایون اسعدیان در سال ۱۳۹۴ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی، پریناز ایزدیار، محسن کیایی و افسانه کمالی به هنرمندی پرداخته‌اند.


فیلم این سیب هم برای تو

فیلم این سیب هم برای تو ، داستان دو دختر جوان است که با هم دوست هستند و در حالی که یکی از آنها نامزد دارد، رابطه عاشقانه ای بین نامزد دختر با دوست او برقرار شده است….

فیلم این سیب هم برای تو به کارگردانی سیروس الوند در سال ۱۳۹۳ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم پژمان بازغی، رعنا آزادی ور، پریناز ایزدیار، امیرعلی دانایی و چنگیز جلیلوند به هنرمندی پرداخته‌اند.


فیلم خط ویژه

فیلم خط ویژه با بازی هومن سیدی ، مصطفی زمانی و هانیه توسلی داستان کاوه نابغه علوم کامپیوتری است که به همراه خواهر و شوهرخواهرش حساب بانکی یک رانت خوار به نام محتشم را هک می کنند. محتشم برای بازگشت پولش به روش های غیرقانونی رو می آورد و….

فیلم خط ویژه به کارگردانی مصطفی کیایی در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم مصطفی زمانی، هانیه توسلی، هومن سیدی، میلاد کی مرام، محسن کیایی، پریناز ایزدیار، میترا حجار و سام قریبیان به هنرمندی پرداخته‌اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.