بهترین فیلم های پریناز ایزدیار به همراه خلاصه و معرفی آنها و بیوگرافی

0

پریناز ایزدیار متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ در بابل، فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک، هنرپیشه و صداپیشه است. فعالیت هنری را از سال ۱۳۸۵ با بازی در فیلم سینمایی یک مرد، یک شهر آغاز کرد.

پریناز ایزدیار در سال ۱۳۸۸ با بازی در تله فیلم ماه در سایه وارد تلویزیون شد.

جوایز و افتخارات پریناز ایزدیار : برنده بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و ششمین دوره جشنواره پیزارو ایتالیا برای فیلم سه کام حبس / برنده پرمخاطب ترین بازیگر زن از دومین آیین سپاس تهیه کنندگان سینمای ایران برای فیلم متری شیش و نیم و سرخپوست / نامزد بهترین بازیگر زن از هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر برای فیلم ملاقات خصوصی / نامزد بهترین بازیگر زن از اولین آئین تئاتر و موسیقی علی معلم (تندیس حافظ) برای تئاتر بینوایان / نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و هشتمین دوره جشنوارهٔ فیلم فجر برای سه کام حبس / نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن از نوزدهمین جشن حافظ برای فیلم متری شیش و نیم / نامزد بهترین بازیگر زن از هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر برای فیلم تابستان داغ / برنده بهترین بازیگر نقش اول زن از هجدهمین جشن حافظ برای فیلم ویلایی‌ها / نامزد بهترین بازیگر زن درام از هجدهمین جشن حافظ برای مجموعه شهرزاد / نامزد بهترین بازیگر زن از ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر برای فیلم ابد و یک روز / برنده بهترین بازیگر نقش اول زن از شانزدهمین فستیوال بین‌المللی داکا برای فیلم تابستان داغ / نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و پنجمین دوره جشنوارهٔ فیلم فجر برای تابستان داغ / نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن (در نهایت کسب دیپلم افتخار) از انجمن منتقدان سینما برای فیلم ابد و یک روز / برنده بهترین بازیگر زن سینما از شانزدهمین جشن حافظ برای فیلم ابد و یک روز / نامزد بهترین بازیگر زن درام از شانزدهمین جشن حافظ برای مجموعه شهرزاد / برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و چهارمین جشنوارهٔ بین‌المللی فیلم فجر برای فیلم ابد و یک روز / نامزد بهترین بازیگر زن درام از چهاردهمین جشن حافظ برای سریال زمانه / عضو هیات داوران نهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا /


سریال جیران

«زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می خواهد. قلعه ای می خواهد که جان پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ای محکم تر از عشق نیست. بدهید همه جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش، پادشاه شما عاشق شد…»

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر عاشقانه و تاریخی می‌باشد. در این سریال بهرام رادان، پریناز ایزدیار، مریلا زارعی، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشارنژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برق نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن پور، فاطمه مسعودی فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن مؤذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، امیرعباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی، اشکان هورسان، نوید گودرزی و بهزاد داوری به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سرخ پوست

فیلم سرخ پوست با کارگردانی نیما جاویدی و بازیگرانی چون نوید محمد زاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی و … تولید سال ۱۳۹۸ می باشد. سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می رود و می گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود.

فیلم سرخ پوست به کارگردانی نیما جاویدی در سال ۱۳۹۸ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام و تاریخی می‌باشد. در این فیلم نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، حبیب رضایی و مانی حقیقی به هنرمندی پرداخته‌اند.

پریناز ایزدیار

فیلم لتیان

لتیان یک سد است. سدی بر روابط انسانی. رودخانه های روابط، پشت سدی ایستاده اند و راه بن بست است. یک نفر می خواهد این سد را بشکند اما خوب می داند که شکستن سد به این سادگی نیست. شهر خراب خواهد شد. تکلیف چیست؟

فیلم لتیان به کارگردانی علی تیموری در سال ۱۳۹۷ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد. در این فیلم پریناز ایزدیار، امیر جدیدی، حسن معجونی، ستاره پسیانی، علیرضا ثانی فر و سارا بهرامی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم خوک

حسن خشمگین است. او مدتی است موفق به فیلم ساختن نشده. ستاره ی محبوبش می خواهد با کارگردانان دیگر همکاری کند. همسرش دیگر عاشقش نیست. مزاحم جذابی او را هر جا می رود تعقیب می کند. از همه بدتر، قاتلی در سطح شهر مشغول کشتن کارگردانان سینمای ایران است اما…

فیلم خوک به کارگردانی مانی حقیقی در سال ۱۳۹۶ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و جنایی می‌باشد. در این فیلم حسن معجونی، لیلا حاتمی، لیلی رشیدی، پریناز ایزدیار، سیامک انصاری، علی باقری، مینا جعفرزاده، آیناز آذرهوش، رضا یزدانی، بیوک میرزایی، سهیلا رضوی و علی مصفا به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم تابستان داغ

فیلم تابستان داغ با بازی پریناز ایزدیار داستان نسرین زنی است که در هنگام طلاق از همسرش نمی تواند سرپرستی دختر ۶ساله اش را از شوهرش بگیرد، و به همراه دخترش بدون اطلاع به شوهر سابقش به گوشه ای از شهر می رود . او برای بدست آوردن مخارج زندگیش در مهدکودکی در همان حوالی مشغول به کار میشود و این امر سبب اتفاقات و مشکلات جدیدی برای او میشود…..

فیلم تابستان داغ به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام می‌باشد. در این فیلم پریناز ایزدیار، علی مصفا، مینا ساداتی، یسنا میرطهماسب و صابر ابر به هنرمندی پرداخته‌اند.

پریناز ایزدیار

فیلم هت تریک

لیدا و فرزاد به همراه دوستانشان کیوان و رها به یک مهمانی دعوت شده اند. این چهار نفر در راه برگشت به خانه تصادف می کنند و فرار می کنند. فرزاد که پشت رل نشسته بوده سرتاپا استرس است و پیشنهاد می دهد که جمع دوستانه شان جایی بروند و در آرامش با هم صحبت کنند تا ببینند دقیقا باید چه کار کنند…

فیلم هت تریک به کارگردانی رامتین لوافی در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد. در این فیلم امیر جدیدی، پریناز ایزدیار، صابر ابر، ماهور الوند و همایون ارشادی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم ویلایی ها

ویلایی ها قصه خانواده های فرماندهان سپاه و ارتش در سال ۱۳۶۵ است. عزیز زن ۵۰ ساله ای است که همراه نوه هایش وارد مجموعه ویلاها می شود. الیاس نیز راننده بسیجی است که هر وقت وارد مجموعه می شود همه نگران این می شوند که شاید خبر شهادت یکی از فرماندهان را بدهد. پس از مدتی سیما که عروس عزیز است از تهران می آید تا بچه های خود را به خارج از کشور ببرد

فیلم ویلایی ها به کارگردانی منیر قیدی در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر اکشن می‌باشد. در این فیلم طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، آناهیتا افشار، علی شادمان، صابر ابر و ثریا قاسمی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم ابد و یک روز

فیلم ابد و یک روز داستان خانواده ای است که درگیر مشکلات همچون اعتیاد، تهی دستی، بیکاری هستند و روابط عاطفی میان اعضای خانواده شکننده است. سمیه دختر خانواده به دنبال رهایی از این مشکلات است .داستان هایی که حول محور خواستگاری از سمیه شکل می گیرد اتفاقاتی در خانواده رقم می زند که

فیلم ابد و یک روز به کارگردانی سعید روستایی در سال ۱۳۹۴ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، شبنم مقدمی، ریما رامین فر، مهدی قربانی، معصومه رحمانی و شیرین یزدان بخش به هنرمندی پرداخته‌اند.

 سریال شهرزاد

روایت عاشقانه ای در روزهای پرتنش تهران در دهه ۳۰ است که با کودتای سیاه آغاز می شود و با اثر حوادث کودتا بر زندگی شخصیت ها، اوج می گیرد. در تهران سال های پس از کودتا که چهره شهر، رنگ خشونت و دسیسه به خود گرفته، عشقی شکوفا می شود میان دو جوان به نام های شهرزاد و فرهاد. عشقی که فرجامش متصل به حوادث ایام می شود و عشاق قصه در موقعیت دشواری قرار می گیرند که آینده شان را دگرگون می کند و…

سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۳۹۴ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر درام و تاریخی می‌باشد. در این سریال ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، غزل شاکری، محمدمهدی سلطانی سروستانی، هومن برق نورد، پرویز فلاحی پور، رؤیا نونهالی، رضا کیانیان، امیر جعفری، آتنه فقیه نصیری، گلاره عباسی، پانته آ پناهی ها، سهیلا رضوی و علی نصیریان به هنرمندی پرداخته‌اند.

پریناز ایزدیار

فیلم ۳۶۰ درجه

فیلم ۳۶۰درجه با بازی میلاد کی مرام ، پریناز ایزدیار . امیر آقایی داستان پسر جوانی در آستانه ازدواج است که با همسرش درگیر یک ماجرای مواد مخدری می شود و به زندان می رود. آزاد شدن وی از زندان پس از سه سال آغاز کننده اتفاقات جدیدی است که پای پلیس و مافیای مواد مخدر را به میان می آورد ….

فیلم ۳۶۰ درجه به کارگردانی سام قریبیان در سال ۱۳۹۳ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر جنایی و رازآلود می‌باشد. در این فیلم میلاد کی مرام، پریناز ایزدیار، امیر آقایی، میترا حجار، ناصر آقایی، بهاره رهنما، مسعود فروتن، حبیب اسماعیلی، رضا رویگری، حسین سلیمانی و بابک کریمی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم این سیب هم برای تو

فیلم این سیب هم برای تو ، داستان دو دختر جوان است که با هم دوست هستند و در حالی که یکی از آنها نامزد دارد، رابطه عاشقانه ای بین نامزد دختر با دوست او برقرار شده است….

فیلم این سیب هم برای تو به کارگردانی سیروس الوند در سال ۱۳۹۳ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام و عاشقانه می‌باشد. در این فیلم پژمان بازغی، رعنا آزادی ور، پریناز ایزدیار، امیرعلی دانایی و چنگیز جلیلوند به هنرمندی پرداخته‌اند.

پریناز ایزدیار

فیلم خط ویژه

فیلم خط ویژه با بازی هومن سیدی ، مصطفی زمانی و هانیه توسلی داستان کاوه نابغه علوم کامپیوتری است که به همراه خواهر و شوهرخواهرش حساب بانکی یک رانت خوار به نام محتشم را هک می کنند. محتشم برای بازگشت پولش به روش های غیرقانونی رو می آورد و….

فیلم خط ویژه به کارگردانی مصطفی کیایی در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و جنایی می‌باشد. در این فیلم مصطفی زمانی، هانیه توسلی، هومن سیدی، میلاد کی مرام، محسن کیایی، پریناز ایزدیار، میترا حجار و سام قریبیان به هنرمندی پرداخته‌اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.