این اپلیکیشن بسیار داغ و محبوب شده: NewProfilePic سلفی شما را به یک اثر هنری تبدیل کنید!

0

هر از چند گاه، یک اپلیکیشن یا سرویس نو راه می‌افتد که در مدت کوتاهی محبوبیت زیادی کسب می‌کند و بسیار داغ می‌شود.

NewProfilePic یک اپلیکیشن تازه است که به همین سطح از محبوبیت رسیده است. کار این اپ این است که عکس سلفی شما را می‌گیرد و آن را تبدیل به یک آواتار هنری بسیار جالب می‌کند. طوری که بسیار مایل می‌شوند واقعا از آن به عنوان عکس پروفایل خود استفاده کنند یا دست‌کم آن را به اشتراک بگذارند.

این فناوری با استفاده از هوش مصنوعی، عکس‌ها را به پرتره‌های سبکی تبدیل می‌کند که به نظر می‌رسد به صورت دیجیتالی نقاشی شده‌اند. تصاویر حتی پس‌زمینه‌ای دارند که همان جلوه نقاشی دستی را دارند. باور نکردنی است که این نقاشی‌ها توسط یک کامپیوتر ایجاد شده باشند.

بخشی از دلیل محبوبیت NewProfilePic – جدا از ایجاد تصاویر زیبا – این است که استفاده از آن آسان است. شما به سادگی عکس خود را آپلود کرده و سبک کارتونی را انتخاب می کنید. برنامه بقیه کارها را انجام می‌دهد و فقط در چند ثانیه یک عکس جدید برای اشتراک گذاری در تمام پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود دارید.

این اپ عکس را به اصطلاح نرم می‌کند و شخص را سر حال‌تر و جوان‌تر و با پوستی زنده‌تر به تصویر می‌کشد. این مطلب هم احتمالا به محبوب شدن اپ کمک کرده است.

با این حال، برنامه پرطرفدار بدون حاشیه نیست و کارشناسان حریم خصوصی زنگ خطر را به صدا در می آورند. شرکت سرمایه گذاری لاینروک در مسکو ثبت شده است. پس به عکس‌های سلفی میلیون‌ها نفر دسترسی پیدا می‌کند. در ضمن با دانلود این برنامه، موافقیت می‌کنید که موقعیت مکانی و جزئیات گوش خود را به اشتراک بگذارید.

جیک مور، کارشناس امنیت سایبری، توضیح می‌دهد : «من هر برنامه‌ای را که خواهان این مقدار داده باشد، زیر سؤال می‌برم ، به‌ویژه برنامه‌ای که تا حد زیادی ناشناخته باشد و در کشور دیگری مستقر باشد.»

این برنامه را می‌توانید از اینجا برای iOS و اینجا از گوگل پلی برای وسایل اندرویدی دانلود کنید.

من خودم شخصا نتوانستم نسخه iOS این اپ را تست کنم. گرچه برنامه سه روز استفاده رایگان پیشنهاد می‌کند و برای استفاده از همین سه روز استفاده رایگان شما باید اطلاعات کارت اعتباری خود را بدهید. معمولا این دست برنامه‌ها می‌خواهند مطمدن شوند که کاربر رایگان اولیه، کسی است که به احتمال زیاد بعدا خریدار برنامه خواهد شد و میانه‌ای با کاربران رایگان گذری ندارند. البته من نسخه اندروید را تست نکردم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.