این زوج که نمی‌توانستند به کشورهای دلخواهشان سفر کنند، با بازسازی غذاهای محلی آنها در خانه‌شان، به نوعی دلپذیر از آنها یاد می‌کنند

0

شما می‌توانید با خوردن غذاهای هر کشور و هر ناحیه، چیزهای زیادی در مورد فرهنگ آن بیاموزید.

راه ایده آل برای انجام این کار، سفر به منطقه و الگوبرداری از نزدیک از غذاهای منطقه است. اما از آنجایی که کووید-۱۹ طی چند سال گذشته برنامه‌های سفر بی‌شماری را بهم ریخته است، بسیاری از مردم مجبور به استفاده از راه حال جانشین شده‌اند.

مانند خیلی‌های دیگر، یک کاربر شبکه اجتماعی ردیت به نام Johnny_Banana18 و نامزدش، نتوانستند در تعطیلات به سبک روتین سفر کنند، بنابراین آنها تصمیم گرفتند برخی از تجربه‌های سفر را بازسازی کنند.

پس به ترتیب حروف القبا در مورد هر کشور با مطالعه کتاب‌های آموختند و سپس در مورد پختن یک وعده غذایی بر اساس غذاهای آن کشور تحقیق کردند و بعد پخت و پز کردند.

برای مثال آخرین تحقیق این زوج در مورد بحرین انجام شد. برای کمک به آماده کردن منو، Johnny_Banana18 از کاربرانی که در قسمتی از سایت ردیت، یعنی r/Bahrain فعال بودند راهنمایی خواست.

او می‌نویسد: «دوست دارم غذاهای معمولی، غذاهای مخصوص تعطیلات، و غذاهای اقلیت‌های قومی یا مذهبی این نواحی را درست کنم.»

پیشنهادات غذای بحرینی شامل اینها بودند: اوگایلی (نوعی کیک)، ماچبوس (مرغ تند و برنج)، ماهی و برنج شیرین، خبز (نان تخت)، کباب بحرینی، بید تمات (تخم مرغ همزده با سیب زمینی) و خرگوش (خرگوش) بود. گندم و مرغ کوبیده). چه روش خوشمزه ای برای یادگیری فرهنگ یک کشور!

این سیزدهمین وعده غذایی است که Johnny_Banana18 و در نظر ندارند که برنامه خود را متوقف کنند. برای اینکه بدانید و مطلع شوید که کشور بعدی که آنها پوشش می‌دهند چیست، صفحه اینستاگرام آنها را دنبال کنید.

به نظرتان چه زمانی آنها به پخت و پز غذاهای ایرانی می‌رسند و به نظرتان آیا موفق خواهند شد از پس این کار برآیند؟!

افغانستان

افغانستان (دسر)

آلبانی

الجزایر

آندورا

آنگولا

آنتیگوا و باربودا

آرژانتین

ارمنستان

استرالیا

اتریش

آذربایجان

باهاما

بحرین:

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.