با «پیام جی پی اس»، هر لحظه از محل خودرو یا پرسنل خود مطلع شوید!

3

۱- افزایش شاخص «امید به زندگی» چیز خوبی است، اما در ضمن این امر به معنی آن است که هر سال به تعداد بیماران دارای عوارض سالخوردگی از جمله آلزایمر اضافه می‌شود. مراقبت از این بیماران بسیار مشکل است، خیلی‌ها مجبور می‌شوند که یک پرستار تمام‌وقت استخدام کنند، خیلی‌ها هم امکانش را ندارند، بسیاری از مردم وقتی سر کار هستند، یک دغدغه عمده‌شان این است که مبادا پدر و مادر دچار آلزایمرشان، خانه را ترک کنند و بلایی سرشان بیاید.

۲- بازاریابی برای شرکت خود استخدام کرده‌اید و به او یک برنامه هفتگی داده‌اید، اما مطمئن نیستید که منظم به مکان‌ها گفته‌ شده، سر می‌زند یا نه.

۳- در قلب شهر و در روز روشن خودروی دوستتان به سرقت رفته است و حالا نگران هستید که علیرغم رعایت همه موارد ایمنی روزی فرابرسد که شما هم دچار این مشکل شوید.

چاره کار چیست؟ آیا فناوری می‌تواند در این زمینه به ما کمک کند؟

پیام جی پی اس کار خود را در زمینه کنترل و ردیابی خودرو از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده و یکی از بزرگترین شرکتهای ایرانی در زمینه ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان حمل و نقل است.

دیگر نگران سرقت خودرو و یا حمل آن توسط جرثقیل نباشید هر جا باشد به محض تکان خوردن قبل از سرقت به شما پیامک می آید ,و اگر سرقت از اشیاء داخل خودرو انجام شود به محض باز شدن درب خودرو به شماره موبایل صاحب خودرو و ۳ شماره دیگر زنگ می خورد.

اگر سرقت سریع انجام شود با یک پیامک خودرو را خاموش می کنید و در نهایت با دیدن موقعیت دقیق خودرو در نقشه گوگل از محل آن مطلع و آن را پیدا می کنید.

یکی دیگر از موارد کاربرد این وسیله کنترل آمبولانسها و ناوگان حمل و نقل بیمارستانها , اورژانسها , کلینکها و مراکز درمانی خصوصی و دولتی می باشد

ردیاب خودرو مدل TS 700 :
این مدل برای ردیابی و کنترل وسائط نقلیه سبک و سنگین جهت جلوگیری از سرقت , کنترل مصرف سوخت ، کنترل سرعت های غیر مجاز ,نمایش مسافت طی شده ,کنترل دما و وزن
ارسال اس ام اس در توقفهای بالای نیم ساعت، ارسال اس ام اس به محض خروج از حریم تعریف شده و…
شما براحتی برای دیدن مسیرهای طی شده می توانید هم از طریق موبایل و هم از طریق اینترنت با رفتن به این سایت مسیرهای طی شده خودروی خود را ببینید شما حتی میتوانید اطلاعات مسیر حرکت خودرو را تا یک سال قبل را هم ببینید.

1-16-2014 10-26-36 PM

ردیاب شخصی مدل HROS 700 :
این مدل برای کنترل و ردیابی کودکان، افراد بیمار و آلزایمری,افراد معلول، کنترل بازاریابان و تحصیلداران شرکتهای پخش کالا و موارد مشابه مورد استفاده دارد از ویژگیه‌ای این دستگاه دیدن مسیرهای تردد در نقشه گوگل از طریق موبایل و اینترنت و امکان مکالمه دو طرفه , امکان شماره گیری فرد با ۳ شماره در زمانهای ضروری برای دیدن مسیرهای حرکت می توانید وارد این سایت شوید.

 1-16-2014 10-26-52 PM

 
3 نظرات
 1. سمیه حاتمی می گوید

  رسانه

 2. adam می گوید

  یه سر به سایتی که معرفی کردین بزنین تا ببینین چطور متن توضیحات مربوط به طرز کار دزد گیر رو با گوگل ترنسلیت کردن:
  http://www.payamgps.com/fa/blogs/%E2%80%8C%D8%AF%D8%B2%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF

 3. محمود اسدپور می گوید

  واحدی فعال جهت ارائی خدمات به سازمانها درسطح استان میخواهم بوسیله موبایل دارای جی پی اس موقعیت افراد درحال ماموریت را بنمایم چه پیشنهای دارید لطفا راهنمائی فرمائید ومرکز خرید را درمشهد اعلام فرمائید باتشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.