یک هنرمند تابوت‌های سفارشی برای ۱۹ کودک قربانی تیراندازی دسته جمعی اخیر تولید کرده

1

یک سازنده تابوت سفارشی، برای قربانیان تیراندازی دسته جمعی یووالده Uvalde تابوت‌های سفارشی ساخته است. تری گانم، مالک SoulShine Industries است، شرکتی تخصصی درتولید تابوت‌هایی که بازتاب‌دهنده علایق و شخصیت فرد متوفی هستند و بر همین اساس رنگ‌آمیزی می‌شوند. گانم از مهارت‌های خلاقانه و نیز دلسوزی خود استفاده کرده تا بعد پی بردن به علایق هر یک از کودکان فوت شده، تابونی در خور آنها بسازد.

پس از کشتار ۲۱ نفر از جمله ۱۹ کودک، یکی از اعضای انجمن مدیران تشییع جنازه تگزاس از گانم درخواست حمایت کرد.

گانم و پسرش بیلی، هم تحت تاثیر قرار گرفتند. در آن برهه شرکت آنها کمبود تابوت به اندازه کودکان  داشت، بنابراین سفارش تولید تابوت به یک شرکت در جورجیا در ۹۰۰ کیلومتری داده شد. این سازنده با ۲۰ ساعت کار متوالی موفق شد که سفارش‌ها را به موقع حاضر کند و بعد یک شرکت حمل و نقل تابوت‌ها را ساعت ۲ بامداد تحویل داذو

پس از آن گانم و بیلی همراه با ده‌ها داوطلب شروع به رنگ آمیزی، سنباده زدن و کشیدن پوشش وینیل روی جعبه های تابوت کردند کمک کردند.

هتر تابوت به شکلی ساخته شد. مثلا تابوت یکی از قربانی‌ها به شکل و رنگ اپ تیک تاک در آمد که در زمان زندگی عاشقش بود و تابوت دیگری به شکل توپ سافت بال رنگ‌آمیزی شد.

او هر تابوت را به قیمت ۳۴۰۰ تا ۳۸۰۰ دلار تحویل می‌دهد اما در این مورد هیچ هزینه‌ای از خانواده‌های قربانیان نگرفت.

 
1 نظر
  1. امير+ملکي می گوید

    سلام. بارها از شما خواهش کرده م که مطالب تون رو با ایده ها و نظرات خودتون رنگ آمیزی کنید. اینبار ممنونم که فقط یک خبر رو نقل کردید و چیزی بهش اضافه نکردید. به اندازه کافی تلخ هست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.